Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Wes Žena / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Wes si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

2015 + 2016 + 2018

Upraveno:

***** WES FB *****

***** Rozhovory pro XPlaylist.cz *****

1. sama se sebou :D

2. s Orim (Superego Kid, Nachttante, Sky to Speak atd.)

3. s Hukotem (Kiss Me Kojak, promotér v okolí Varnsdorfu)

4. s Radkem "Ágnes" Adlerem (promotér, manažer Permon Balet Superstar)

5. se Shustou (BBYB, Wolf Trap, promotér ostravského klubu Plan B)

6. s Romanem Wernerem (dramaturg kulturního centra Papírna v Plzni)

7. s Luďkem Kazdou (Debbi Love)

8. s Vaškem Kokešem (promotér a grafik v ][)

9. s Buchťassem (Le Bain de Maid)

10. s Krafťákem (manažer kapel Vanessa a Dirty Blondes, promotér)

11. s Crackem (Social Party)

12. s Vaškem Klímou (Heartnoize Promotion)

13. s Mikinem (Turbojugend Praha, Molly)

14. s Kookim (Human Puppet bicí, Rachot Květin booking)

15. s Wíťasem (Tosiro, NAAB)

16. s Michalem Ortcykrem (Coombal Open Air, Norman Bates)

17. s Poďousem (Sakraphon, Otra Vez)

18. s Martinem Průšou (Tengri)

19. s Tomózou (Candy Meatworks)

20. s P3trisem (Tosiro)

21. s Radimem Olivou (R-DIY booKING)

22. s Janem Wildou (Two Eggs, One Bigger, Karikatury na hovno)

***** Navštívené koncerty *****

2018


Leden 2018

24.01. Debbi Love + Inau + Potmě, Kaštan (Praha)
26.01. Mara Jade + Кальк, Půlka (Praha)
27.01. Two Eggs, One Bigger, Theremin (Praha)

Únor 2018

01.02. Golden Void + Dommengang, 007 (Praha)
03.02. Nauzea Orchestra, Kaštan (Praha)
06.02. Candy Meatworks + Norman Bates (♥) + The Hops Party, Voják (Praha)
14.02. Alpha Male Tea Party (♥) + Fox Territory (jsou stylově dost pozadu a přivezli si kytku v květináči na pódium?), Underdogs´ (Praha)
17.02. Mara Jade + Norman Bates, DDM (Rakovník)
18.02. Baro Chandel, Cross (Praha)
27.02. Oswaldovi (♥) + Avokaduo, Kaštan (Praha)

Březen 2018

01.03. Mammal Hands, Jazz Dock (Praha)
03.03. Ufajr + Jü, Kaštan (Praha)
07.03. Cyclamen + Rožava, Půlka (Praha)
08.03. Lastryko + Mara Jade + Bumfrang3, Kaštan (Praha)
09.03. Candy Meatworks + Faith is More, U Pardála (Rokycany)
10.03. King Gizzard & The Lizard Wizard (♥), Conne Island (Lipsko)
14.03. Fu Manchu + Baro Chandel, Storm Club (Praha)
15.03. Ava Mendoza & Cactus Truck, Punctum-Krásovka (Praha)
17.03. Candy Meatworks + The Hops Party + Trudno, Klubovna (Praha)
19.03. Holinky (♥), Zázemí (Praha)
23.03. Kiss Me Kojak (♥) + Otra Vez (♥) + Calvera, Kaštan (Praha)
24.03. Candy Meatworks, Cascada (Česká Lípa)
30.03. Koonda Holaa + Eleanor Shine, FAMU (Praha)

Duben 2018

04.04. Kurac + KLS + Killerkume, Klinika (Praha)
06.04. Nyos + eá, Bike Jesus (Praha)
09.04. Tera Melos + Červen + Microvomit, Underdogs´ (Praha)
11.04. Baba Zula, Futurum (Praha)
17.04. TTNG + Lingua Nada, Kasárna Karlín (Praha)
19.04. Koonda Holaa + Permon Balet Superstar (♥), U Vystřelenýho oka (Praha)
27.04. Rutka Laskier (♥) + Nikander + Pacino (nezáživnost), Café V lese (Praha)
28.04. Lightning Bolt + The Body, UT Connewitz (Lipsko)
30.04. Mladí ladí jazz open air (The Herbaliser + Laco Deczi & Celula New York atd.), Karlovo náměstí (Praha)

Květen 2018

01.05. Enob + Světlo + Red Torch, Klinika (Praha)
01.05. Gorale originale Pardubicensis, UK (Praha)
11.05. Zmar + Øjne + Or, Eternia (Praha)
16.05. Lingua Nada, Bike Jesus (Praha)
19.05. Baro Chandel + Heliod, Kaštan (Praha)
22.05. Hubnutí řízené počítačem, Klubovna (Praha)
23.05. Lazer Viking + An Albatross, Café V lese (Praha)
25.-26.05. Studio Kroměříž festival (52 Hertz Whale-wtf? + Rutka Laskier + Lem + eá + Nšoči + Anne M. Christiansen atd.), Hanácké náměstí (Kroměříž)
29.05. Candy Meatworks, Rock Café (Praha)

Červen 2018

06.06. Holinky, Sběrné suroviny (Praha)
08.-09.06. Propadák (Quatro Boys + Lada + minus123minut + Candy Meatworks), Pod Čeřovkou (Jičín)
12.06. Tosiro + Nuly + Fat Old Donald, ponton na Střeláku (Praha)
17.06. Honza Křížek, Vítěžné náměstí (Praha)
18.06. Gott Revival, Avoid Floating Gallery (Praha)
20.06. Rutka Laskier + Acute Dose + Ette Enaka, ponton na Střeláku (Praha)
21.06. J.A.R., Vítkov (Praha)
22.-23.06. Noise Party (Golden Oriole + Brutal Blues + Ricarda Cometa + Léche Moi + Nikander + Povodí Ohře-wtf? + Zabloudila + Pacino-wtf? + Tosiro + Frisk + Oberkorperfrei + Deceased Squirrel on the Phone + Sýček atd.), U Skaláka
24.06. Alois Hába: Přijď království tvé, Divadlo Jiřího Myrona (Ostrava)
29.06.-30.06. Vývrtka (WWW + Tatran + Shtuby + Bert & Friends + Free Balkan Quintet + Molotow Moloch Quartet + Hubnutí řízené počítačem atd.), U Koupaliště (Peruc)

Červenec 2018

12.07. Ochepovsky Project, Cross (Praha)
17.07. Knower, Jazz Dock (Praha)
27.-28.07. Okolojeles (München Konflikt + Oswaldovi + Alphones + Permon Balet Superstar + Koonda Holaa), Doubí (Nárameč)

Srpen 2018

01.08. Mara Jade + Násilník + Acid Row + Snyder, ponton na Střeláku (Praha)
10.08. Kočí v Chotči (Tygroo + Sbor Pecka + Holinky + Ledva + Jo! + Hubnutí řízené počítačem + Martin Chik Blues Band + Husam Abed + Varhan Orchestrovič Bauer atd.), Hostinec U Šulců a okolí (Choteč)
20.08. King Gizzard & The Lizard Wizard (♥), Alter Schlachthof (Drážďany)
21.08. Beatovens + Merta + Energit, U Vystřelenýho oka (Praha)
24.08. Braindead atd., Kasárna (Jičín)
25.08. Empty Hall of Fame + Větrací šachta + Našrot atd., kamenosochařství (Hořice)
27.08. Tygroo (♥), Letní Letná (Praha)
28.08. Green Milk from the Planet Orange (♥), Barák (Praha)

Září 2018

04.09. Bearfoot Beware + Irk, Café V lese (Praha)
07.-09.09. Lodžie World fest (Iva Bittová + Les Gars D´en Bas + Ondřej Smeykal + Petr Nikl a Jarda Noga + Jarda Svoboda + Trio Bavlna + Free Balkan Quintet + Budoár staré dámy + My Sister Grenadine atd.), Valdštejnská lodžie a okolí (Jičín)
22.09. Toc, Souterrain (Praha)
30.09. Koonda Holaa + The Absolute Never, Sběrné suroviny (Praha)

Říjen 2018

02.10. Lazer Viking, Kampus Dejvice (Praha)
05.10. Doe + Ufajr, 007 (Praha)
13.10. Jazz Goes to Town (Spinifex Maximus), Kino Central (Hradec Králové)
14.10. Lerdo + Fetch!, Kaštan (Praha)
15.10. Reef, Lucerna Music Bar (Praha)
20.10. Social Party + Plešatá zpěvačka + Pneumatic Head Compressor, Kaštan (Praha)'
21.10. ČAD + Catastrofy, Futurum (Praha)
22.10. Ava Mendoza Unnatural Ways + Los Amargados, Akropolis (Praha)

Listopad 2018

06.11. UJD + Sax Ruins, Rock Café (Praha)
14.11. Trio Rempis/Stadhouders/Rosaly, Punctum-Krásovka (Praha)
17.11. Slut, Dejvická nádražka (Praha)
21.11. ČRo Jazz Fest (Shai Maestro + Get The Blessing + Zorba že ja Buddha), Jazz Dock (Praha)
24.11. VinHoo Party vol.2, Modrá Vopice (Praha) :D
27.11. Hubnutí řízené počítačem, Zázemí (Praha)

Prosinec 2018

03.12. UJD, Archa (Praha)
08.12. Gorale originale Pardubicensis (♥), Klinika (Praha)

2016

Prosinec 2016

01.12. Permon Balet Superstar, Rock Café (Praha)
04.12. Lvmen, 007 (Praha)
17.12. Kiss Me Kojak & Vlněna & Bumfrang3, 007 (Praha)

Listopad 2016

03.11. Catastrofy + Coldblooded Fish, 007 (Praha)
05.11. Hořice JazzNights (Jana Koubková, Michael Fridrik Trio, Kinga Głyk Trio, Jan Spálený & ASPM, OnLine Session), Koruna (Hořice)
08.11. Alaverdi + Děti Deště (feat. Tonda Kocábek), Cross Club (Praha)
09.11. Gnod + Lightning Glove, Klub FAMU (Praha)
12.11. Hadem pro mého munga + eá, Půlka (Praha)
17.11. Jindra Holubec y Amigos, Café V lese (Praha)
18.11. Stárneš + Raw Deal, Underdog´s Ballroom & Bar (Praha)
22.11. Zmar + Just for Being + Or, Újezd Vedle (Praha)
26.11. Rutka Laskier, Café V lese (Praha)
27.11. Lee Ranaldo & El Rayo, Palác Akropolis (Praha)

Říjen 2016

08.10. Tosiro, Zázemí (Praha) + Bobby Shew Big Band (feat. Steve Smith), Obecní dům (Praha)
13.10. Laco Deczi Celula New York, Dlabačov (Praha)
22.10. Projevy Radosti, Zázemí (Praha)
26.10. Geraniüm, Půlka (Praha) + Manon Meurt, Café V lese (Praha)

Září 2016

15.09. King Crimson, Forum Karlín (Praha)
19.09. Paan, U Terflerů (Praha)

Srpen 2016

10.08. Terraformer + Tengri + Halwa, Klubovna (Praha)
19.08. Unna + Nikander, Pilnáčkova Továrna (Hradec Králové)
22.08. Rutka Laskier + Mara Jade, Půlka (Praha)

Červenec 2016

02.07. Rock Chodov (Rutka Laskier ♥, Unna, Killchain, WWW, Unaffected Evolution), Koupák (Chodov)
09.07. Zmar + Social Party, Půlka (Praha)
15.07. MEZiPROSTOR (Inventa Storca, Koonda Holaa, Safenat Paneach, Unna, Ion At An, Lady Gagarin atd.), Skalákův Mlýn (Meziříčko)

Červen 2016

07.06. Veena, Klub FAMU (Praha)
08.06. Dinosaur jr. + Laundered Syrup, Lucerna Music Bar (Praha)
10.06. Koonda Holaa, (A)void Café (Praha)
11.06. Don Vito + Les Spritz, Napa Underground (Praha)
12.06. Jet8, Cross Club (Praha)
13.06. Inventa Storca + Mara Jade, (A)void Floating Gallery (Praha)
16.06. Black Table + Rutka Laskier, Půlka (Praha)
18.06. Fibichfest (Flush Buttons, Inventa Storca, ION AT AN, Projevy Radosti, Strange Fetish), Ústí nad Labem
23.06. Madebythefire, Klubovna (Praha)
24.06. Noise Party (The Kurws, Oswaldovi, Depakine Chrono, Sýček, Massola, PrügelknabePretty Old Sound, Fat Old Donald, Sister Body, Rouilleux, Květoslav Dolejší, Eine Stunde Merzbauten, Tumido), Rechle u Prachatic

Květen 2016

03.05. Wrekmeister Harmonies, Sklep Panoptikonu Barikády (Praha)
12.05. Koonda Holaa, U Vystřelenýho Oka (Praha)
14.05. Propadák (Baro Chandel, Hangman Jury, emozpěv, Please the Trees, Lazer Viking)Čeřovka (Jičín)
20.05. Sheeva Yoga + Prügelknabe + Hibakusha, Modrá Vopice (Praha)

Duben 2016

02.04. Planety + Děti deště + Laundered Syrup + Světlo (Argonaut jsme propili), Žižkostel (Praha) ...1****
05.04. Le Butcherettes (nuda) + At the Drive-In (1*****), Arena (Vídeň)
09.04. Jaguwar + もしもしSupermagic + Bumfrang3, nádražka Bubeneč (Praha) ...1*******
13.04. Lubomir Gaspar cympal project (zbytek nuda) + Tin Men & the Telephone, Jazz Dock (Praha) ...1********************
15.04. Gorguts (1-) + Psycroptic (nuda) + Dysrhythmia (1) + Nero di Marte (2-), Nová Chmelnice (Praha)
20.04. Hentai Corp., Strahov (Praha) ...1
23.04. Fishartcollection (1) + Edmond Wells (1-) + Hell Paso (nuda), Rock Café (Praha)

Březen 2016

03.03. Le Bain de Maid + Siersc + Melisa, Půlka (Praha) ...1
11.03. Shitwife + JTNB, Basement (Praha) ...2-
17.03. Baroness, Lucerna Music Bar (Praha) ...1
22.03. Tricot (2) + Madebythefire (1), Futurum (Praha)
23.03. The Oscillation (1***) + Ghost River (nuda), 007 (Praha)
26.03. Tosiro + Stárneš + Nuly + Microvomit, V. Kolona (Praha) ...1****

Únor 2016

03.02. Ventolin, Lucerna Music Bar (Praha) ...1-
12.02. Massola & Prügelknabe & Ona Snop & Horsebastard, Baryton (Praha) ...1*******
13.02. Nachttante (1***) & Adonis DNA (2), Klubovna (Praha)
14.02. Bones, Basement bar (Praha) ...1*****
17.02. Tamar Aphek, Cross Club (Praha) ...1*
19.02. Manuel Agnelli (2) & Greg Dulli (1****************************), Lucerna Music Bar (Praha)
24.02. Strom (2) & Please the Trees (když nepočítám to country, tak 1******), 007 (Praha)

Leden 2016

06.01. Valina, 007 (Praha) ...1*********
15.01. Acid Row (1-), Sběrné Suroviny (Praha)
16.01. Lionel Dixit & Hlinomaz + Enten Og Eller, nádražka Bubeneč (Praha) ...1***
17.01. Savant (2) & Upfall?! (1******), Půlka (Praha)
20.01. Floex (1-), Chemistry Gallery (Praha)
23.01. Masáž (1***), Klubovna (Praha)
26.01. Boy Wonder & The Teen Sensations & Zaperlipopette!, Cross Club (Praha) ...1******************************************************************* (nejlepší a nejvtipnější akce všech dob)
30.01. Trio Neuvěřitelno k filmu Pohádka máje, Ponrepo (Praha) ...1******************
30.01. Port-Royal (1-), Chemistry Gallery (Praha)

2015

Prosinec 2015

04.12. The Hops Party (1) & The Atavists (2) & Maggie´s Marshmallows (nuda), Bio Central (Hradec Králové)
06.12. OTK (nuda) & Lyssa (nuda) & Betunizer (1-), Cargo Gallery (Praha) ...Budvar néééé!
11.12. Nulajednanulanula & Sakala, Pekelná Brána (Plzeň) ...1*******
12.12. Please The Trees, Újezd vedle (Praha) ...1* (ne ty staré věci)
13.12. Fishartcollection & The Rodeo Idiot Engine, Cross Club (Praha) ...moje akce, skvělá akce ;)
17.12. Až Naprší a Uschne, Cross Club (Praha) ...1

Listopad 2015

03.11. Bobr na kontrabas, U Habásků (Praha) ♥
04.11. Jack Dalton (2) & Caligula´s Horse (děs) & Shining (1-), Lucerna Music Bar (Praha)
05.11. Boy Wonder (& The Teen Sensations) & Ufajr, Klubovna (Praha) ...1**
06.11. Massola, V lese (Praha) 1** + Bell Witch, sklep pod Žižkostelem (Praha) ...1-
12.11. Koonda Holaa, (A)void Floating Gallery (Praha) ...1*
13.11. Permon Balet Superstar, Vila Štvanice (Praha) ...1***************************
16.11. Grooms & A Place to Bury Strangers, MeetFactory (Praha) ...nuda!
17.11. Closure in Moscow & Icarus the Owl & Atlas : Empire, Barrák (Ostrava) ...1**************************************************************
19.11. Fetch! & Ravelin 7, 007 (Praha) ...1**********
20.11. Inventa Storca (1******) & Walden (nuda), (A)void Floating Gallery (Praha)
26.11. Ploy & Sousedi, Žižkostel (Praha) ...1*
27.11. Nod Nod, Café V lese (Praha) ...1********** (Mutanti hledají východisko fakt ne!)

Říjen 2015

03.10. Stárneš (1*) & Climatizado (1*) & Destruction Unit (2), 007 (Praha)
08.10. Koonda Holaa (krátké!), Chapeau Rouge (Praha)
10.10. Keep on Rotting & Masáž & Perfecitizen, Modrá Vopice (Praha) ...1***
15.10. Nullus Sum (1**) + Hollow Earth (1-), Buben (Praha)
17.10. The Hops Party, Napa Underground (Praha) ...1*
19.10. Cleft & Axes & Alpha Male Tea Party, Studio Alt@ (Praha) ...1****************
22.10. Hameln (1-) & Strom Stínu (2), Kaštan (Praha)
24.10. Boy Wonder & The Teen Sensations (1*) & Kill the Dandies! (1-), 007 (Praha)
26.10. Kurac (1***********) & Sissy Spacek (1) & Anasazi (nuda), V lese (Praha)
30.10. Nulajednanulanula & Gagarin & Debbi Love, Basement (Praha) ...1 (Březňák? Ne, děkuji! Vyfetlej krypl, otravující všechny? Ne, děkuji.)

Září 2015

07.09. Battles, MeetFactory (Praha) ...zase došel Matuška!!! Jinak 1*
09.09. Nauzea Orchestra (1*****) & The Spermbankers (1), Cargo Gallery (Praha)
16.09. Vales, Půlka (Praha) ...1***
18.09. Gregor Samsa, A(void) Floating Gallery (Praha) ...1*
24.09. Matushka & eá & nachttante, Cross Club (Praha) ...naše akce, boží akce!
25.09. Ukamau + něco, Nákladové nádraží Žižkov (Praha) ...1*
26.09. Cumulonimbus, Půlka (Praha) ...2

Srpen 2015

02.08. Sheeva Yoga (1************) & Massola & Bezbolestná & Unattended Funeral, pod mostem na Štvanici (Praha)
06.08. Nauzea Orchestra, (A)void Gallery (Praha) ...1******
08.08. Sun Wu Kung fest, Červeněves ...1******
12.08. KDC & Totem Skin, Půlka (Praha) ...1****
16.08. Nulajednanulanula, Cross (Praha) ...1***
20.08. The Dear Hunter, B72 (Vídeň) ...♥♥♥♥♥♥♥
23.08. Boy Wonder and The Teen Sensations & Oswaldovi & Andrea Rottin, Bajkazyl (Praha) ...1********
26.08. CHON & The Fall of Troy, Magnet Club (Berlín) ...1*****************
31.08. Safenat Paneach & Svatopluk, Vagon (Praha) ...1*

Červenec 2015

01.07. Boy Wonder & The Teen Sensations, Stalin (Praha) ...1***
16.07. Nauzea Orchestra, Tiskárna na Vzduchu (Praha) ...1*****
17.07. Boy Wonder & The Teen Sensations, Mr. HotDog (Praha) ...1*****
25.07. Planety & Kurac & Laundered Syrup, 007 (Praha) ...1***
29.07. It´s Everyone Else (1***) & Dearly Beloved (1-), Půlka (Praha)

Červen 2015

06.06. Argonaut, Fatal (Praha) ...1*
08.06. Or (2) & Le Singe Blanc (1**********), Kokpit kafe (Praha)
09.06. Reng´d´Beng, Rock Café (Praha) ...1
11.06. Madebythefire (1***) & Vlněna (2), Bajkazyl-Náplavka (Praha)
15.06. Neuvěřitelno, Nákladové nádraží Žižkov (Praha) ...1********************** ♥
17.06. Body Count, Roxy (Praha) ...1
19.-20.06. MišMaš party, Bojkovice...1************************** nejlepší! ♥
24.06. Koonda Holaa (1********************************** ♥) & Rudovous, U Vystřelenýho oka (Praha)
25.06. Inventa Storca (1**************** ♥) & Houpací Koně (nuda) & Strangers in the City (děs), Tiskárna na Vzduchu (Praha)
26.-27.06. NAAB Noise Party, Rechle u Prachatic ...1*********** 

Květen 2015

01.05. Cocoon & The Antikaroshi, Holubník (Kolín) ...1***********
04.05. Argonaut (1*****) & Torche (1-), 007 (Praha)
07.05. Nulajednanulanula (1***) & Dawn Ray´d (1), Exit-us (Praha)
10.05. Děti Deště & Zeni Geva, Buben (Praha) 1****************
12.05. Lightning Glove & Gnod, 007 (Praha) 1***
13.05. White Hills (1-) & Mudhoney (2), Lucerna Music Bar (Praha)
25.05. And So I Watch You From Afar, NoD (Praha) ...1***
28.05. ion at an & LISERSTILLE, Cross (Praha) ...naše akce, boží akce!
30.05. The Hops Party & Nauzea Orchestra & LISERSTILLE, Festival malých pivovarů na Liháči (Třebíč) ...nejlepší akce všech dob! ;P :-*

Duben 2015

02.04. Nulajednanulanula & Carne, Klubovna (Praha) ...1***
05.04. Toufar & Sakala, Klinika (Praha) ...1***
06.04. KEN mode & Cortez & Contrastic, 007 (Praha) ...opět ostudná návštěvnost!!! jinak 1********
07.04. Crutches & Fear of Extinction, Sběrné Suroviny (Praha) ...1
11.04. Červen & Flash Bang Band & Cousin, V lese (Praha) ...1***
14.04. Floor (nuda) & Minsk (1*******), 007 (Praha)
23.04. Madame Bovary (1), Klubovna (Praha)
24.04. Social Party (1******) & Human Puppet (1) & Le Bain de Maid (2), Hrádek (Litoměřice)
28.04. Revok (1) & Membrane (1-), Půlka (Praha)

Březen 2015

05.03. Walk Choc Ice (2) & The Atavists (1), Lucerna Music Bar (Praha)
09.03. Purling Hiss & Nuly & ???, 007 (Praha) ...1***
13.03. Redhouse, Wats (Holešov) ...1 :)
17.03. Repelent SS (nech si kecy na koledu) & V Rukou Osudu (1), 007 (Praha)
20.03. Sky To Speak (1*****) & Nachttante (1******) & Flash the Readies, V lese (Praha)
22.03. Beehoover (1******), Exit-us (Praha)
23.03. Wild Tides (1), V lese (Praha)
24.03. Valerian Swing (1) & Delta Sleep (1***), V lese (Praha)

Únor 2015

06.02. Brandt Brauer Frick & Orlak, Akropole (Praha) ...nuda
12.02. Lionel Dixit & Schwarzprior, Cross (Praha) ...naše akce, plná akce ;)
13.02. The Afghan Whigs, Lucerna Music Bar (Praha) ...1*******************
19.02. Bastl Instruments & Kyklos Galaktikos, Podnik (Praha) ...1
22.02. Nulajednanulanula (1*******) & Ace Tone (nuda), Půlka (Praha)

Leden 2015

16.01. VELO, Půlka (Praha) ...1
21.01. Prag & Piss & Hlinomaz, 007 (Praha) ...1
23.01. Manon Meurt & The Raveonettes, MeetFactory (Praha) ...1 (ale v půl desáté došel Matuška, to (budvar) nechceš!!!!)
24.01. Zkouška Sirén & Planety, Klubovna (Praha) ...1
28.01. Alex Banks & Dark Sky, Akropolis (Praha) ...2 (múmie tam fakt jsou!)
30.01. Emozpěv, StreetCulture (Praha) ...1*

***** Oblíbené kapely (užší výběr) *****

Abraham (Jičín) ✓*
Argonaut (Hradec Králové) ✓
Bouchací Šrouby (Lysá nad Labem)
Cocoon (Kolín, Praha) ✓
Debbi Love (Praha)
Deer Deer (Slavičín)
Depakine Chrono (České Budějovice)
Děti Deště (Praha) ✓
Drom (Liberec) ✓
Eat Me Fresh (Mariánské Lázně) ✓
Empty Hall of Fame (Libina)
 (Sokolov) ✓
Fetch! (Praha)
Gride (Prachatice)
Hameln (České Budějovice)
Harmony Bay (Jihlava)
Human Puppet (Olomouc) ✓
Inventa Storca (Ústí nad Labem) ✓
Ježíš táhne na Berlín (Praha) 
Jindra Holubec / Swarm Unit (Bruntál) ✓
Kalle (Tábor)
Keysmoon (Praha)
King Keporkak (Praha) ✓
Kiss Me Kojak (Varnsdorf) ✓
Le Bain de Maid (Cheb) ✓
madebythefire (Plzeň) ✓
Manon meurt (Rakovník) ✓
Morokweng (Hořice) ✓
Mycop (Hranice) ✓
Negero (Sokolov) ✓
Nod Nod (Tábor)
Nuly (České Budějovice)
or (Praha)
Perfecitizen (Praha)
Permon Balet Superstar (Třebíč) ✓
Plešatá Zpěvačka (slezská máma)
Planety (slezská máma)
Psychotic Despair (Praha)
Rats Get Fat (Žilina)
Safety First (Uherské Hradiště)
Sheeva Yoga (Ostrava)
Schwarzprior (Ostrava) ✓
Six is the God´s Number (Brno)
Social Party (Opava) ✓
Superego Kid (Kroměříž) ✓
Šrouby (Olomouc) ✓
Tarpeia (Uničov) ✓
The Sound of Biblical Violence (západ, Praha)
Tosiro (Vodňany, České Budějovice) ✓
Ty Syčáci (Brno)
Ufajr (Praha) ✓
Unna (Prostějov) ✓
Unnecessarity (Karlovy Vary) ✓
VELO (Cheb)
Wild Tides (Praha) ✓
Zutro (Blatná)

fajfka = dělala jsem jim koncert

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Hadem pro mého munga

Ahoj, s Hadem pro mého munga nám právě vyšla nová deska Kapitola II. Je nahrána v našem aktuálním složení basa/bicí a obsahuje šest našich autorských instrumentálních skladeb.
Dovol mi, jakožto našemu fanouškovi, ti nabídnout poslech našich novinek na našem profilu.
Napiš, jak se ti dílo líbí, případně, kdyby jsi měl zájem o nosič.
Ať se daří! :) :)

Zobrazit všechny názory