Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Šamanovo Zboží progressive-psychedelic / Ostrava

„Křtíme nové album! 15.2 v Brně a 16.2. v Ostravě!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Marie- Kolotoč (2017) 496 ×
  • Cizinec- Kolotoč (2017) 467 ×
  • Kolotoč- Kolotoč (2017) 294 ×
  • Na dvorku- Příběh Kuřete (2015) 403 ×
  • Velkoměstská- Příběh Kuřete (2015) 577 ×
  • Dnešní noc- Příběh Kuřete (2015) 162 ×
  • Dům v polích- Šamanovo zboží EP (2013) 104 ×
  • Druky lásky- Šamanovo zboží EP (2013) 87 ×

Novinky

Půlvánoční záchvat novinek

Ledy se hnuly a náš koráb už nějakou tu dobu zase pluje. Ve fotogalerii naleznete pár nových fotek (děkujeme Zuzce Taláčkové a Nelce Bártové) a aktualizovali jsme i odkaz na naše texty, ve kterých dosud přežívaly všechny naše nespavosti. A co čeká šamanskou výpravu v roce 2018?

V prvé řadě bychom vás chtěli pozvat na festival Pendl v Ostravě (23. února), kde odehrajeme první koncert v novém roce. Chystá se i nějaké to vyjetí za hranicemi rodného města, rodného kraje a konečně i zase ke slovenským bratřím. A v červnu také začneme nahrávat nové CD, což bude únavné, bolestivé a očišťující - a všichni se na to už dlouho těšíme!

A na závěr roku nám odpusťte malé klišé:
Příjemné prožití vánočních svátků, vela zboží pod stromčekom a hezký nový rok strávený zejména s naší kapelou přeje Šamanovo Zboží. :)

JN


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Heryer

Ahoj kluci, smekám pomyslný klobouk a na Hradeckém Slunovratu jste pro mne byli jednoznačně největším překvapením! Konečně mi někdo zahrál na strunu až mi to vyhrklo slzu štěstí! Musíte někdy přijet do Havířova! Až budeme pořádat náký koncert třeba v našem Jazz clubu, ozvu se. Ať vám to hraje tak skvěle nadále. Mějte se, Hery z Fossilu

Honzik

Musím říct, že jste mě fakt dostali. Už dřív se mi líbila vaše muzika, ale CD Příběh Kuřete je pecka! Super texty, aranže a hlas zpěváka – těžko v česku hledat podobně originální kapelu. Na koncertě ještě lepší zážitek. Ať vám to hraje! :)

Lamanai

Mončo s Marťou IS, přijeďte za nimi na staročeský statek do Netvořic , zvou pořadatelé :-)

Zobrazit všechny názory »