Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jindra Holubec power-folk / Ostrava

„Následujte mě na: Jindra Holubec Y AMIGOS!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Přesun aktivity Jindra Holubec > Jindra Holubec Y AMIGOS

Upraveno:

Přátelé,

jak jste si již všimli, v poslední době se zde objevují novinky spojené výhradně s mým novým projektem Jindra Holubec Y AMIGOS, který chápu, jako přirozené pokračování mých dosavadních hudebních a uměleckých aktivit. Nyní 100% své energie věnuji právě tomuto projektu a věřím, že Vás jeho produkty budou těšit, stejně jako mě.

Neváhejte a nechte se pozvat na návštěvu do zatím neprobádaných, latino-funky-etno krajů a zákoutí, kde se můžete nechat unášet vlnou ČA*ČA*ČA a osvěžit si tak tělo i duši:

http://bandzone.cz/jhya

https://www.facebook.com/pages/Jindra-Holubec-Y-Amigos/1491895217738320?ref=hl


Váš J.H.; t.č. J.H.Y.A.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

majkl bass

čau Petře, díky za přízeň, tvůj mejl jsem samozřejmě ztratil:) Ale našel si cos hledal, tak jsem rád za pokec a dobrou muziku:) zase příště. Měj se dobře.

Petr


Bez profilu

Krnov - Wassabi Club - úžasné, úžasné, úžasné..., nemám slov. Tip na Vás jsem dostal od kamaráda, který ví, že mám rád kytarové věci. Obrovskou gradaci vystoupení s příchozím bubeníkem během produkce bych nazval hudební nirvánou.

Zobrazit všechny názory »