Článek "Prodejhudbu.cz" - Služby pro kapely | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Služby pro kapely - Článek Prodejhudbu.cz

Prodejhudbu.cz

Majkláč

Hudební server Bandzone.cz a vydavatelství SUPRAPHON spojily své síly a vytvořily tak českou platformu, díky níž mohou všichni jednoduše prodávat svou hudbu po celém světě. Nikde na vás nečekají složité anglické formulace ani záludnosti s převody peněz ze zahraničí. Technická podpora je v češtině.

Obrázek ke článku blogu: Prodejhudbu.cz

 Dostaňte svou hudbu do 200 online obchodů

Spolupracujeme s největšími světovými online obchody, jakými jsou například iTunesDeezerSpotifyRapsody,Amazon MP3Google PlayNokia Music a desítky dalších. V České republice se pak vaše skladby objeví na SupraphonlineMusicJet,Bontonline a ClickMusic.

 Zdarma a bez poplatků

Za prodej hudby přes nás neplatíte žádné registrační poplatky. Odměnou za naši práci je až následně 30% procent z toho, co reálně prodáte. Nic neriskujete, proč to tedy nezkusit?

 Postaráme se o vaše práva na YouTube

Získejte peníze za vaši hudbu, které vám teď unikají. Díky nám můžete získavat peníze i za přehrání videí s vaší hudbou na Youtube. Z každé reklamy, kterou Youtube zobrazí u vašeho videa, vám půjde podíl.

 Prodejhudbu.cz je český projekt

Hudební server Bandzone.cz a vydavatelství SUPRAPHON spojily své síly a vytvořily tak českou platformu, díky níž mohou všichni jednoduše prodávat svou hudbu po celém světě. Nikde na vás nečekají složité anglické formulace ani záludnosti s převody peněz ze zahraničí. Technická podpora i právní servis je v češtině.

Začni prodávat už dnes!