ŠpuntQaně
Děkujeme za Tvou přízeň a sympatie. Někdy někde ahoj ŠQ
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Děkujeme za Tvou přízeň a sympatie. Někdy někde ahoj ŠQ
Blíží se další ročník Punkovýho klystýru Brněnecfest již s číslem 13. Mrkni na profil nebo na web www.brnenecfest.cz PIPES and PINTS, S.P.S., N.V.Ú., Volant, a spousta dalších ...celkem 19kapel! Je na co se těšit... "
Ahooj, děkujeme moc za přidání a těšíme se naviděnou :)
Cheers Pipes
Se zpožděním děkujeme za reakci na rokycanský koncert. :-) Jsme rádi, že se líbilo.
M.
ahoj
skus pozrieť
možno sa zapači :)
ahoj?děkujeme za přidání! :-) In Coma
Čau, pro zkrácení čekání na naše debutové album, jsem nahodili alespoň nějaký živáky. Bavte se, lidi. Teda jestli chcete :-D
Ahoi!
Koukni na náš profil, jsme street-ska-punková kapela z Bruntálu,
pokud se ti budeme líbít, přidej si nás,
každý nový fanda nás žene vpřed!
Nalezneš nás také na FB:
http://www.facebook.com/dalsisance
Díky moc a ahoi!
Mazi/AC
Díky za add...Někdy na konciku ;-)
Šanov I
Cawko :) Skús : http://bandzone.cz/kolapssk :) hráme punk-rock. Síce sme iba začiatočníci,ale snažíme sa :) Vypočuj si naše tvorby a môžeš si nás pridať aj do obľúbených kapiel.
ďakujem :)