Gate of Illusions - Úvod | Bandzone.cz

Gate of Illusions metal / Rokycany

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Ease My Pain
  Gate of Illusions
 • Freedom Is Only A Word
  Gate of Illusions
 • I, The Dead One
  Gate of Illusions
 • Shattered
  Gate of Illusions

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

The end of Gate of Illusions!

Poděkování.

Tak jo... je třeba uvést věci na pravou míru, nakousnout, co bude dál a podobně.

Jak už jste asi zaregistrovali, Gate of Illusions včerejším koncertem v plzeňském Parlamentu (děkujeme za moc příjemnou podporu!) ukončili činnost.

Jménem celé kapely i jejích bývalých členů bych vám všem rád poděkoval za přízeň, za to, že jste si našli čas a chuť někdy na nás zajít, zapařit, za to, že jste měli zájem o EP, za to, že jste nás jakkoliv podporovali... Za 5 let jsme odehráli nějakých 70 koncertů, což sice není mnoho, ale i tak je to podle mě příjemný číslo. Ať už se koncert povedl více nebo méně, byla to vždy skvělá zkušenost.

Děkujeme našim rodinám & přítelkyním za neustálou podporu, bez které by to nešlo.

Děkujeme Morbivodovi, který toho pro nás udělal opravdu hodně a bez něhož by naše jediné EP asi nikdy nevyšlo.

Děkujeme všem pořadatelům, kteří nás někam pozvali, a kapelám, se kterými jsme sdíleli pódium.

Děkujeme také lidem, kteří na nás potřebovali často házet špínu pro svoje vlastní uspokojení a masturbování ega, vřelé "fuck off" pro vás :-)

Proč končíme?

Kdo nás třeba sledoval od začátků do konce, ví, že jsme za tu dobu hodně změnili styl. Postupem času jsme ale také začali holdovat každý jiným žánrům a v názorech na další pokračování a skládání jsme se lišili. Po příchodu Tomáše jsme začali více tuto otázku řešit a došli jsme k názoru, že si od toho představujeme něco trošku jiného a postupně jsme se rozdělili na dva nové projekty. Diametrálně stylově odlišné. Ani jeden ale nebude pokračovat pod názvem Gate of Illusions, ani jeden nebude jejich hudebním pokračovatelem.

Takže to byl primární důvod konce. Ne vždy vše fungovalo tak, jak mělo, ale o tom se rozepisovat nebudu, to jsou věci, které by měly zůstat v kapele.

Co začínáme?

David rozjíždí v Radnicích novou bandu, věnující se spíše mixu screama, post-rocku a dalších žánrů. Zbytek ex- Gate se věnuje atmosferičtějšímu black/death metalu. Oba projekty jsou ve fázi skládání, několik skladeb je hotovo, dáváme tomu čas, není potřeba spěchat, až bude vše komplet a budeme si vším naprosto jisti, až pak se pokusíme hledat koncerty či rovnou něco zaznamenat.

Na posledních dvou koncertech Gate of Illusions už pro představu zazněly také dvě skladby druhého jmenovaného projektu.

Nebude lehké začít zase od začátku, je pro nás všechny ale důležité se věnovat tomu, co nás skutečně naplňuje a pro co jsme opravdu zapálení. To už v Gate trochu chybělo.

Za sebe můžu říct, že v to, co teď s Tomášem skládáme, skutečně věříme... ne v tom smyslu, že bychom věřili v nějaký větší úspěch, o to nám nejde, ale v tom, že jsme do toho opravdu zažraní a makáme na každém detailu. A jistě to tak má i David s novými spoluhráči.

Outro.

Ještě jednou děkujeme všem, kdo se o nás jakýmkoliv způsobem zajímali. Třeba někoho z vás osloví i nové projekty. Až nastane čas, o všem budeme informovat. Teď nás ale čeká kopa strávených hodin ve zkušebnách.

Spread the words of Satan!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Restorer

Zdravím Gate of IIlusions
S radostí si Vás přidávám do mého svitku Metalband.Vaše tvorba je blízká mému hudebnímu vyznání.
Tímto Vás zároveň chci pozvat, na můj nově vznikající projekt http://bandzone.cz/resurrect.
Jakýkoliv názor či popřípadě podpora fans,jsou vítány.
S pzdravem "Metal in a dark soul" RESTORER

BlackEn

Dík za včerejší koncert, hráli jste vážně skvěle :-) nadchlo mě to a příjemně překvapilo. Přeju hodně zdaru!

Zobrazit všechny názory