Darkwall - Úvod | Bandzone.cz

Darkwall hard rock / Vejprnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Peklo
  Nezařazeno
 • Soudný den
  Nezařazeno
 • Železná zbroj
  Nezařazeno
 • Touha krále
  Nezařazeno
 • Bahno ( Jam Club 2014 ) LIVE
  Nezařazeno
 • Hledání ( Jam Club 2014 ) LIVE
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Jam Club Plzeň 7.5. 2016

Přátelé, 

máme za sebou další koncert v Plzeňském klubu Jam, ve kterém jsme si zahráli před kapelou Abyss a kapelou Toxic Paradise. Tímto jim moc děkujeme za pozvání a i když se to v Plzni hemží kdejakou akcí jako například Slavnosti svobody a Pivní festival, který jsme bohužel o víkendu chytli, dorazilo spousta lidí, kteří ještě dokážu ocenit kvalitní a dobrou muziku. Byli jste skvělý a my jsme si to moc užili! Tak zase někdy bando!! :)

                                                                                                                       DW

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Ivan Kern

Ahoj.
Píšu potřetí, protože včera mi to spadlo těsně před odesláním a pak jsem už chvátal do práce a před chvíli mi to omylem vymazala Eva, když si šla pustit Vaší píseň Cesta..takže ještě jednou... ;-)
Sobotní koncert jsme bohužel nestihli od začátku, ale odešli jsme až potom, co jste opustili pódium. Když porovnám s říjnovým koncertem ve Formance, byli jste mnohem lepší zvukově a taky jste to odehráli podle mého názoru líp. Šla z Vás úžasná energie a to je na koncertech hodně důležité. Jako kapela máte dobrej image. Rádi zas někdy přijedem na koncert :-)
Nikde jsem nenašel Vaše texty. Neplánujete je třeba s akordama /noty,taby/ dát na net? - nebo už někde jsou?? Myslím, že i tahle cesta je dobrá a písně se dostanou líp do povědomí.
Přejeme Vám co nejvíc zdařilých písní, koncertů a věrných fanoušků.
Ivan a Eva
P.S. Cesta a Touha krále - fakt dobrý....ale i další, jen tak dále ;-)

Zobrazit všechny názory