Emerald Shine - Úvod | Bandzone.cz

Emerald Shine metal / Nový Jičín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • We'll Be Back
  Misty Tales
 • The Elven King
  Misty Tales
 • A Lake Far Away
  Misty Tales
 • Rainy Night (music video version 2017)
  Misty Tales
 • Neverending Fantasy
  Beneath the Stars EP
 • Frozen Empire
  Beneath the Stars EP
 • Dance Beneath the Stars
  Beneath the Stars EP
 • Rainy Night
  Beneath the Stars EP

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Emerald Shine v novém! Nové album, nový merch, nová videa.

(Upraveno: )

Nové album MISTY TALES je na světě, má už na triku i pár (a moc pěkných) recenzí, například na Echoes zinu nebo folk-metal.nl, a my k němu nyní představujeme také videa a nový merch - v němž najdete jednu specialitu! :)

Videklip k písni Misty Tales jsme natočili na křtu nového alba v Novém Jičíně. 

Youtube Video a3mdekjcoNIYoutube Video a3mdekjcoNI

Také vám představujeme úplně nové a naše úplně první lyric video, a to k písni We'll Be Back! Obě videa vytvořil Mateo Ťažký.

Youtube Video zvickJduTu8Youtube Video zvickJduTu8

A konečně merch. Samozřejmě nechybí nová CD Misty Tales (v digipacku s artworkem od Morgany La Fay a 12-str. bookletem se všemi texty a informacemi), stále ještě máme i posledních pár kusů EP Beneath the Stars (už ale opravdu pár, takže pokud máte zájem, buďte rychlí) a trička. Kromě starých triček se stromem v kruhu (kterých už také zbývá posledních pár) máme nová trička s motivem alba Misty Tales. Ta jsou k dispozici ve všech dámských i pánských velikostech.

 

A co ta zmiňovaná specialita? Nabízíme také customized trička na přání, která pro Vás nakreslí naše houslistka Klára. Jak mohou vypadat? To je zcela na vás - vyberte si barvu a velikost a napište nám na e-mail emerald.shine.band@gmail.com nebo soukromou zprávu. Na tričko si můžete vybrat kterýkoli z obrázků k jednotlivým songům z alba, které nám nakreslil umělec Raven from the North. Prohlédněte si obrázky v galerii zde na Bandzone nebo na našem Facebooku: https://tinyurl.com/MistyMerch2018

Tolik k našim novinkám. A jelikož už letos nikde nehrajeme, přejeme vám rovnou i vše dobré do nového roku! :)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zobrazit všechny názory