Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Colectiv reggae-hip hop / České Budějovice

„Debutové album * První a poser mi *“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Debutové album * První a poser mi * je na světě.

Upraveno:

JSEM ! DEBUT ! PRVNÍ ! A POSER ! MI !

Youtube Video obwg_zTh8aYYoutube Video obwg_zTh8aY

 

Konečně tím spoustu ucelím. Umím si ho vykouřit úplnĕ sám! Tuhle dovednost mě naučil můj F.I.L. Takže díky pusinko!

Stalo se mi to, co se má stát každému interpretovi, zpěvákovi, kapele, producentovi, prostě všem kteří na sobě pracují. Dlouhá cesta..ano. Trvalo to přesně 8 let a za tu dobu se tohle album poskládalo do konečného výsledku.

Vydání je plánované na 23.11.2018 v klubu Tresor na Vinohradech kde budeme křtít. Je to akce do které dáváme sílu i duši.

A budou i další koncerty k albu. Další zastávka jsou České Budějovice 15.12 v klubu Slávie. Budějce moje Jamajka je. Tady všechno začalo, rozchod s holkou a Colectiv byl na světě. (Hehe))

Na albu je 10 skladeb z produkce Coco Jammin, všechny riddimy a backing vokály dělal Adam Lančí. Je to jediný producent, který mohl můj debut poskládat, nahrát, zmixovat a poslat kompletně na mastering. Tímto se ti klaním Adame. O ten zmíněný mastering se postaral Ondřej Žatkuljak z Rooftop studia a to skvěle.

Všechny písně jsou od srdce a pravdivé, jsou z různých období a v každé jsou moje aktuální pocity. Určitě jich 8 znáte a 2 určitě ne. Jde o skladby Dj a Krásnej den a jsou to jediné dá se říct neznámé věci na albu. Společné dvě skladby jsou jen s Filem, první by nemělo být nacpaný spoluprácemi. To si počkejte na druhý album.)) Filip je moje dvojka, bez něho by spousta věcí nebyla. Díky Brother from another mother.

Tím dobrým i špatným co k tomu vývoji patří prošlo spousta lidí kterým patří veliké díky a uznání, snad jsem všechny na cover -u vyjmenoval. Pokud se tak nestalo, oni ví že se mi to jen „vykouřilo” z hlavy. DĚKUJU VÁM VŠEM.

Album najdeš i na Spotify, iTunes a podobných médiích k poslechu.

A pokud si chceš album koupit jako CD a nebo USBkey, tak ho najdeš tady v sekci MERCH a nebo na křtu a následujících koncertech.

Všem fanouškům jsem moc vděčný za ty komentáře a zprávy co mi chodí. Moc si toho vážím, jste můj posun sem. Děkuji z celého srdce.

Né opravdu to není poser mi.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Chio

Krása střídá nádheru.
Hlas ze ktereho mi běhá mráz po celém těle, kam se hrabe Titanic... Tímto ti chci poděkovat za tvoje songy...
Všechny znam nazpaměť . už by to chtělo vice aktivity na youtube z tvé strany. Fanoušků je dost a přibývají

Zobrazit všechny názory »