Colectiv - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Colectiv reggae-hip hop / České Budějovice

„Debutové album * První a posel dní *“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

Debutové album * První a poser mi * je na světě.

Upraveno:

JSEM ! DEBUT ! PRVNÍ ! A POSER ! MI !

Youtube Video obwg_zTh8aYYoutube Video obwg_zTh8aY

 

Stalo se mi to, co se má stát každému interpretovi, zpěvákovi, kapele, producentovi, prostě všem kteří na sobě pracují. Dlouhá cesta..ano. Trvalo to přesně 8 let a za tu dobu se tohle album poskládalo do konečného výsledku.

Vydání je plánované na 23.11.2018 v klubu Tresor na Vinohradech kde budeme křtít. Je to akce do které dáváme sílu i duši.

A budou i další koncerty k albu. Další zastávka jsou České Budějovice 15.12 v klubu Slávie. Budějce moje Jamajka je. Tady všechno začalo, rozchod s holkou a Colectiv byl na světě. (Hehe))

Na albu je 10 skladeb z produkce Coco Jammin, všechny riddimy a backing vokály dělal Adam Lančí. Je to jediný producent, který mohl můj debut poskládat, nahrát, zmixovat a poslat kompletně na mastering. Tímto se ti klaním Adame. O ten zmíněný mastering se postaral Ondřej Žatkuljak z Rooftop studia a to skvěle.

Všechny písně jsou od srdce a pravdivé, jsou z různých období a v každé jsou moje aktuální pocity. Určitě jich 8 znáte a 2 určitě ne. Jde o skladby Dj a Krásnej den a jsou to jediné dá se říct neznámé věci na albu. Společné dvě skladby jsou jen s Filem, první by nemělo být nacpaný spoluprácemi. To si počkejte na druhý album.)) Filip je moje dvojka, bez něho by spousta věcí nebyla. Díky Brother from another mother.

Tím dobrým i špatným co k tomu vývoji patří prošlo spousta lidí kterým patří veliké díky a uznání, snad jsem všechny na cover -u vyjmenoval. Pokud se tak nestalo, oni ví že se mi to jen „vykouřilo” z hlavy. DĚKUJU VÁM VŠEM.

Album najdeš i na Spotify, iTunes a podobných médiích k poslechu.

A pokud si chceš album koupit jako CD a nebo USBkey, tak ho najdeš tady v sekci MERCH a nebo na křtu a následujících koncertech.

Všem fanouškům jsem moc vděčný za ty komentáře a zprávy co mi chodí. Moc si toho vážím, jste můj posun sem. Děkuji z celého srdce.

Né opravdu to není poslední...


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Chio

Krása střídá nádheru.
Hlas ze ktereho mi běhá mráz po celém těle, kam se hrabe Titanic... Tímto ti chci poděkovat za tvoje songy...
Všechny znam nazpaměť . už by to chtělo vice aktivity na youtube z tvé strany. Fanoušků je dost a přibývají

Zobrazit všechny názory »