Booters - Úvod | Bandzone.cz

Booters rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Myšlenky krátký
  Nezařazeno
 • Stoupám na emocích
  Nezařazeno
 • Valkýra
  Nezařazeno
 • Bez Tebe
  Nezařazeno
 • Slzy v závějích (CD Srdci blíž 2013)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Změna sestavy

Vítáme v kapele nového člena,  mistra Tibiho !!!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Honza Schmid

Tak Booters !!! Já tedy musím hned ,,zatepla" napsat, že dnešní (včerejší) koncert v Kainu byl famózní, nedokáži si představit, že bych ty narozeniny mohl oslavit ještě lépe, než tímto ,,nářezem" ... CELÁ KAPELA ZA 1* Jelo to hned od začátku a Martinův ,,SUPER KEC", když David měnil kytaru, mě málem poslal pod stůl. Takhle nějak má vypadat komunikace s fanoušky :) :) :) Sedlo vám úplně všechno, bez výjimky, tak jsem to ještě pro jistotu pouštěl z telefonu lidem v metru, v narvaném metru !!! No a jak přibývaly stanice a já slyšel (po koncertu) lépe a lépe, pochopil jsem, proč na mě všichni tak ,,mile" hledí. Vypnul jsem to až ve stanici ,,Hell" ... :) Jak jinak... !!! Ještě jednou díkec za super bigbeat !!! A zítra (dneska) jim v té Plzni pořádně nakopejte p...le :)
ČUS BUS
Honza

VashCZ

Teď na Rock of Sadská si fakt nedokážu představit kdo ten big beat metal zde může poslouchat :D.
Ale dobře nazvučeno a zpěvák ukázal že umí. Snad jen příště můžete využít celých 50 minut + přídavek, když tu další kapela ani není :-).
Dobrá práce. Ať se daří.

Zobrazit všechny názory