Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Znouzectnost rock-punk / Plzeň

„Vyšlo CD ! Znouzectnost - Beat simplicitas! Hurá!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Vinyl pro vinylomily :-)

Upraveno:

Tak jsme si udělali radost a po 22 letech je na světě náše druhá LP deska 

Takže Beat simplicitas už konečně i jako LP. A tentotýdenní pražský Vagon je první štace, na kterou povezeme i LP pro vinylomily /jééé... to je hezký slovo/.
Desky budou hlavně na koncertech a v našem krámku na www.znc.cz. /prvních 150 kusů na koncertech a webkrámku bude podepsaná a očíslovaná série - třeba to někdy v budoucnu získá na ceně, člověk nikdy neví - nedavno jsme se bavili s člověkem ze Slovenska, co na ebayi koupil Ukolébavky za fakt šílený prachy. A to se tý desky tenkrát prodaly velký stohy :-)/
Pár kusů si budou brát i PHR, měly by být v Globus int. v Plzni, Musicrecords tamtéž... něco snad dopravíme přímo do konkrétních krámků i jinde, ale to je dost vo hviezdach. Nebudeme dávat nic do velkoobchodu, prostě i proto, že chceme udržet finální cenu 300,- za desku a při relativně malých nákladech, co se dělají, nechceme jít s cenou od nás natolik dolů, aby se pokryl zisk jak velkoobchodu, tak maloobchodu a koncová cena mohla zůstat taková, jaká nám přijde tak akorát... Nepočítáme s velkým prodejem, ale víte co?  Prostě jsme si po dlouhých letech udělali radost a bylo fajn si velkou novou placku vzít do ruky. A přivonět. Tož snad potěší i někoho z vás. Howg.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

posluchačka


Bez profilu

Normálně Vaši tvorbu neposlouchám, ale zamilovala jsem si Vaši písničku "Dobré časy", protože je v takovém klidném rytmu... Děkuji :-)

Zobrazit všechny názory »