Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Barricade hardcore / Kroměříž

„15.12. Benefit pro Kryštůfka“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

léto

Upraveno:

Letos vyrazíme udělat bordel ještě na tyto akcičky:

6.7. TOHC FEST MUSIC 2018- Prašice, Duchoňka- Malá pláž (SK)

3.8. FREEDOM FOREVER FEST- Morkovice- Slížany- Cihelna

4.8. HARDCORE DAY v R klubu Chrudim

11.8. N.B. foot fest Nová Bystřice- hřiště

23.8. PAURA (BRA)- Rock Depo Velké Meziříčí

15.9.SINFULL FEST- Southock Rock Café Jablůnkov

17.11. Bestial Devastation Břest fest- KD Břest (KM)

15.12. BENEFIT PRO KRYŠTŮFKA- Rock klub Sýpka Morkovice- Slížany

22.12. SVITAVY, Alternativní klub Tyjátr- Aggressive Tyrants, Genetic Mutation

 Uvidíme se tam !!!!

*************************************************************************************************

*v půlce září jsme si po cca 20ti letech vyrazili na česko- polsko- slovenský pomezí do Jablůnkova. Super večírek. Bombasticky to tam Marthy přebudoval na jeden z nejpěknějších klubů, co jsme kdy vymetli. Super lidi, kapely aj servis v back stage. Doufám, že se tam vrátíme co nejdříve.

* DEPO ve Velkým Meziříčí jsme v dávné minulosti vymetali celkem často. Jsme rádi, že jsme se tam poslední roky díky klukům z Bermudskej Kvádrů mohli zase vrátitt a vysypat tam svoje pecky před bandou brazilců (PAURA). Opět skvělej zážitek

*solidní peklo jsme si zažili v chrudimským R-klubu. HARDCORE DAY jak se patří. Hráli jsme na vnitřní scéně, což nám v tom horku bodlo a lidi nás tam hrubo cupovali. Díky Zubovi a celé východočeské HC scéně !!!! 

* v Morkovicích jsme naskočili po znovuzrozených BETHRAYER. Chlapíci se prali s technickým problémy se zvukem a nevyhlo se to ani nám. Díky lidičkám, co se vynořili ze tmy, aby nás podpořili, a taky dík Zedovi a jeho partě za pozvání.

* máme za sebou TOHC Fest-  i přes nepřízeň počasí tu vládla přátelská atmosféra. Ani výpadek proudu před posledním songem nám nezabránil abychom do davu pod pódiem nasypali náš KM x HC. Moc pěkný prostředí pláže na Duchoňce a příjemný lidičky... pro nás zážitek !!! Velkej díky klukům z TRUE REASON za tuto akcičku.

Photo: El Fenom (https://www.facebook.com/nguyenduc.duyanh)

* Ve městě Kostelec nad Orlicí se konal ve dnech 11. 5. - 12. 5. 2018 'Majáles Hardcore 2018'. Dvoudenní akci jsme zakončili na hlavním pódiu. Koncík jsme si užili, díky za pozvání. Fotečky z této vydařené akcičky máme na FB profilu.

* Předposlední červnová sobota patřila punkáčům... teda aspoň těm co se nenechali odradit počasím a dorazili na MAY DAY fest do dobrotickýho areálu Sádek. A my děkujeme všem, co se zvedli a udělali nám tam super atmosféru na place. Díky taky klukům z VPV za pozvání !!!

* V sobotu 16.6. jsme to vysypali v přerovským pivovaru na Zubrfestu. Kotel lidí, super zázemí prostě sen. Díky klukům za pozvání !!!

* V pátek razíme do České Třebové, kde zadujem Pedrovi ke čtyricítce v milovaném klubu Modrý Trpaslík. Pokud přijde dost lidí a vyberou se nějaké peníze, budou putovat do psího útulku v Lukavici a jako již tradičně na ABC.

* Už tuto neděli dorazí punková legenda THE EXPLOITED do Zlína a bude to pořádná jízda!! My to klukům v osm večer odstartujeme !!!

* Šumperk, tedy dámy a pánové opět paráda.... začíná se nám tam líbit čím dál víc :-), spousta lidiček, a super kapelky, co v Kotelně pěkně naložili pod kotlem !!! ... a těch piv zase.... Díky klukům z HATERS za pozvání

* Konec března patřil jižní Moravě. Míra a kluci z Outsider Crew připravili super rozlučku s Green Barem ve Strážnici. Jak už to na jejich akcích chodí, super lidi, kapely i servis v back stage... k tomu divokej mosh pit, pogo... prostě brajgl. Moc děkujeme, užili jsme si to převelice!!!!

* Druhej koncík letos, jsme si dali v pátek 16.2. v Praze na Jižním městě, v klubu Jižák s FOURTH FACE a Palo Chodelka & Liquid boogie roll. Díky Ivči za pozvání a všem co přišli podpořit !!!!

* První špíl Barricade v roce 018 proběhl na domácí půdě. Přizvali jsme ostravské řezníky Primary Resistance, rapera Zbyshu- Trüstän tröy i se svým rap-core ansáblem Otec Škola-Styk, a DIRTY TALKING, abychom zaduněli v prostorách klubu SLADY - Caffé Separé. Právě tady jsme před mnoha lety zažili pár super HC večírků a jsme rádi, že se tato část klubu Slady aspoň na chvíli probudila opět k životu. Celkem slušně se to zaplnilo a my jsme si to užili. Díky KM fans za podporu !!!!

 

 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Peroon666


Bez profilu

Heeej, borci...v tom albu Weakness Dreams vám chybí jeden song...a myslím, že na tom cédu fakt je, jmenuje se Weakness a má pořadové číslo 8 :-))))
Myslím, že bych to mohl vědět, když jsem to gdákal :-))))
Zdááár :-)
P666

Zobrazit všechny názory »