Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Barricade hardcore / Kroměříž

„16.6. Zubrfest Přerov- areál pivovaru“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

16.6. zahrajeme v přerovským pivovaru na Zubrfestu

Upraveno:

Před náma je skvělej víkend:

* V pátek razíme do České Třebové, kde zadujem Pedrovi ke čtyricítce v milovaném klubu Modrý Trpaslík. Pokud přijde dost lidí a vyberou se nějaké peníze, budou putovat do psího útulku v Lukavici a jako již tradičně na ABC.

* Už tuto neděli dorazí punková legenda THE EXPLOITED do Zlína a bude to pořádná jízda!! My to klukům v osm večer odstartujeme !!!

* Šumperk, tedy dámy a pánové opět paráda.... začíná se nám tam líbit čím dál víc :-), spousta lidiček, a super kapelky, co v Kotelně pěkně naložili pod kotlem !!! ... a těch piv zase.... Díky klukům z HATERS za pozvání

* Konec března patřil jižní Moravě. Míra a kluci z Outsider Crew připravili super rozlučku s Green Barem ve Strážnici. Jak už to na jejich akcích chodí, super lidi, kapely i servis v back stage... k tomu divokej mosh pit, pogo... prostě brajgl. Moc děkujeme, užili jsme si to převelice!!!!

* Druhej koncík letos, jsme si dali v pátek 16.2. v Praze na Jižním městě, v klubu Jižák s FOURTH FACE a Palo Chodelka & Liquid boogie roll. Díky Ivči za pozvání a všem co přišli podpořit !!!!

* První špíl Barricade v roce 018 proběhl na domácí půdě. Přizvali jsme ostravské řezníky Primary Resistance, rapera Zbyshu- Trüstän tröy i se svým rap-core ansáblem Otec Škola-Styk, a DIRTY TALKING, abychom zaduněli v prostorách klubu SLADY - Caffé Separé. Právě tady jsme před mnoha lety zažili pár super HC večírků a jsme rádi, že se tato část klubu Slady aspoň na chvíli probudila opět k životu. Celkem slušně se to zaplnilo a my jsme si to užili. Díky KM fans za podporu !!!!

 

 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »