Bethrayer - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bethrayer metal / Kojetín

„13.3. Prostějov s Hazydecay a Emmett Brown“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Bethrayer Meatfly Fest 2019

Vážení přátelé, kamarádi.. Dovolujeme si Vás pozvat na náš tradiční festival metalové hudby :) , Bethrayer Meatfly Fest !!! Ano, BMF je zpět a jako v minulých letech se akce odehraje opět na domácí půdě, v nyní nově rekonstruované kojetínské sokolovně.
Všechny potřebné informace najdete na stránce události - Bethrayer Meatfly Fest 2019

Bethrayer Meatfly Fest 2019


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Chottsi

Ahoj, jsem frontman kapely Breaking The Cycle. S klukama z Bethrayer se známe už dost dlouho. Normálně jsme se potom co se zjistilo, že v Kojetíně hrajeme před Bethrayer Festem domluvili co a jak a došli jsme k závěru, že bude nejlepší když nevystoupíme. Nehledal bych v tom žádnou hrůzu. Je to škoda a určitě bysme na Bethrayer Festu hráli rádi(je to super akce pořádaná super lidma), ale bohužel to jinak nešlo. Takhle už to prostě bývá. Na jednu stranu vám děkuju za zájem o naši kapelu, nadruhou stranu, je to Bethrayer Fest a je jejich věc, kdo tam hrát bude a kdo ne. Bethrayer nic nezazlíváme a dál bych to nerozebíral :) Mějte se, Tom!

Bethrayer

Kdo my? Kdo to je my? Tak se aspoň podepiš :-) Ano, s BTC jsme to řešili a chtěli jsme je tam. Protože je to super mladá kapela a hrozně se zlepšili a šli nahoru. Ale hráli v Kojetíně chvíli před Bethrayer Meatfly Festem, konkrétně v září. Naše akce je v říjnu. To je chvíli po sobě. Oni už tu akci měli domluvenou dřív, než jsme to s nimi řešili my. Kluci z BTC s tím byli obeznámeni, že takto to tím pádem nepůjde a vzali to v pohodě. Pochopili to. Pokud tvrdí něco jinýho, tak to o tom nic nevím. Nikdy není ideální když kapela hraje v jednom městě tak chvíli za sebou. Nevím co je na tom nepochopitelného... AleK / Bethrayer

Mrsinastehlikvlha

Ale my máme trochu jiné informace. Zjistili jsme, že kapele BREAKING THE CYCLE bylo vámi řečeno, že letos můžou hrát jen na jedné akci v Kojetíně a ta vaše to tedy nebude. Není to škoda???

Zobrazit všechny názory »