Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Barricade hardcore / Kroměříž

„26.10. Noise Wave Fall Fest- Otrokovice“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25

Reporty z posledních štací

Upraveno:

Rok 2019 znamená pro BARRICADE jedno malé jubileum. Na podzim to bude 30 let co jsme začali s naším, cirkusem cangat po všelikých pódiích klubů a festivalů.... zdá se že v tom budeme ještě chvíli pokračovat !!!!

* srpnovej  koncík na Fest Pod Parou byl úžasný. Děkujeme všem co se přišli v půl šesté podívat/zapařit na B stage a podpořit nás. Bylo nám ctí zahrát na tomto festu, za to patří obrovský díky Jirkovi F., který na tom má velký podíl. Taky velikánský dík Palďákovi, že zaskočil na base a týden před Párou nadrtil náš repertoár. Zhostil se Havlova postu opravdu věrohodně dokonce si troufneme tvrdit, že byl v lecčem mrzutější, než ten jehož jméno se nesmí vyslovit nahlas (H.).... Zároveň se sluší poděkovat pořadatelům PPF, že dali prostor a stage i nám, slovy Palďáka, "céčkovém" kapelám.

* poslední květnovej pátek jsme zahráli CECKOVI ke 40-tinám. Tomuto mladíkovi se podařilo uspořádat další z řady dvoudenních HC/punk BD párty v havlbrodským OKU, a nám se tam prostě vždycky líbilo a bylo tomu tak i letos. Díky Kubo za pozvání !!!!

* na konci května jsme razili směr SK. V Topĺčanskom kulturáku jsme zahráli na druhým ročníku benefitu pro Maxa. Užili jsme si to, super lidi, stage, orgamizace, kámoši, bordel, požár Havlova boxu během setu, prostě šou jak prase.... a finančně taky super: MAX FEST 2-  suma po všetkých nákladoch 930€, to je NOVÝ REKORD MAX FEST !!! Děkujeme bros z TRUE REASON za pozvanie. Jsme rádi, že jsme mohli podpořit !!!!

* květen jsme věnovali domácím fanouškům. V Kroměříži jsme hrali cca po roce a na pomoc si přizvali topoĺčanský kámoše TRUE REASON, otrokovickou úderku MAYD a místního psychopata TRÜSTÄN TRÖY. Poprvý jsme otestovali CABRAS club na Oskole a jsme rádi že se koncík povedl.

* druhej dubnovej jsme zahráli na benefičním koncertu v chropyňským Hellu. Cesta na koncert proběhla hladce, díky dobrému šoférovi a hlavně díky tomu, že klub se od naší zkušebny nachází cca 300 m. Kaštanovi se povedla uspořádat velice super akcička. Mraky punkerů na place, parádní kapely a na Daliborka se vybralo něco přes 20 tisíc !!!! Díky všem.

 * koncem února jsme přijali pozvání od kluků z DEFORM na jejich skvěle zajištěnej festík na brněnským Favále. Tyto HC akce jsou pro nás srdcovky a moc si je užíváme. V Brně to nebylo jinak. Díky všem za podporu této scény !!!!

**********************************************************************************************

V roce 2018 jsme vyrazili udělat bordel na tyto akcičky:

 **********************************************************************************************

*poslední špíl v roce 018 proběhl ve svitavským Tyjátru. Z tohoto špílu si Silha vzal ponaučení, že po celodenní chlastačce je lepší se na pódiu zbytečně neukazovat. Havla zas konečně pochopil, že když se mu jebe konektor na base na zkušebně, je pravděpodobný, že se mu vyjebe aj na koncertě....... Každopádně velkej dík klukům z Genetic Mutation za pozvání a doufáme, že budeme mít příležitost rozsekat Tyjátr někdy v budoucnu se vší parádou.

*tradiční benefit v Morkách přinesl výdělek něco málo přes 6 tisíc na sbírku pro Kryštůfka. Dík lidičkám a kapelkám, co se o to zasloužili !!!

*listopad patřil takřka domácímu prostředí. V břestským kulturáku se chrochtalo a sypal se štěrk na plechovou podlahu. Divokej večírek, spousta vzorků čerstvě vypálených samohonek, setkání s kámošema o kterejch jsme si mysleli, že už věkem sešli. Fajny grindový večírek. Dík klukům z Dirty Talking, že nás tam natáhli.

*v půlce září jsme si po cca 20ti letech vyrazili na česko- polsko- slovenský pomezí do Jablůnkova. Super večírek. Bombasticky to tam Marthy přebudoval na jeden z nejpěknějších klubů, co jsme kdy vymetli. Super lidi, kapely aj servis v back stage. Doufám, že se tam vrátíme co nejdříve.

* DEPO ve Velkým Meziříčí jsme v dávné minulosti vymetali celkem často. Jsme rádi, že jsme se tam poslední roky díky klukům z Bermudskej Kvádrů mohli zase vrátitt a vysypat tam svoje pecky před bandou brazilců (PAURA). Opět skvělej zážitek

*solidní peklo jsme si zažili v chrudimským R-klubu. HARDCORE DAY jak se patří. Hráli jsme na vnitřní scéně, což nám v tom horku bodlo a lidi nás tam hrubo cupovali. Díky Zubovi a celé východočeské HC scéně !!!! 

* v Morkovicích jsme naskočili po znovuzrozených BETHRAYER. Chlapíci se prali s technickým problémy se zvukem a nevyhlo se to ani nám. Díky lidičkám, co se vynořili ze tmy, aby nás podpořili, a taky dík Zedovi a jeho partě za pozvání.

* máme za sebou TOHC Fest-  i přes nepřízeň počasí tu vládla přátelská atmosféra. Ani výpadek proudu před posledním songem nám nezabránil abychom do davu pod pódiem nasypali náš KM x HC. Moc pěkný prostředí pláže na Duchoňce a příjemný lidičky... pro nás zážitek !!! Velkej díky klukům z TRUE REASON za tuto akcičku.

Photo: El Fenom (https://www.facebook.com/nguyenduc.duyanh)

* Ve městě Kostelec nad Orlicí se konal ve dnech 11. 5. - 12. 5. 2018 'Majáles Hardcore 2018'. Dvoudenní akci jsme zakončili na hlavním pódiu. Koncík jsme si užili, díky za pozvání. Fotečky z této vydařené akcičky máme na FB profilu.

* Předposlední červnová sobota patřila punkáčům... teda aspoň těm co se nenechali odradit počasím a dorazili na MAY DAY fest do dobrotickýho areálu Sádek. A my děkujeme všem, co se zvedli a udělali nám tam super atmosféru na place. Díky taky klukům z VPV za pozvání !!!

* V sobotu 16.6. jsme to vysypali v přerovským pivovaru na Zubrfestu. Kotel lidí, super zázemí prostě sen. Díky klukům za pozvání !!!

* V pátek razíme do České Třebové, kde zadujem Pedrovi ke čtyricítce v milovaném klubu Modrý Trpaslík. Pokud přijde dost lidí a vyberou se nějaké peníze, budou putovat do psího útulku v Lukavici a jako již tradičně na ABC.

* Už tuto neděli dorazí punková legenda THE EXPLOITED do Zlína a bude to pořádná jízda!! My to klukům v osm večer odstartujeme !!!

* Šumperk, tedy dámy a pánové opět paráda.... začíná se nám tam líbit čím dál víc :-), spousta lidiček, a super kapelky, co v Kotelně pěkně naložili pod kotlem !!! ... a těch piv zase.... Díky klukům z HATERS za pozvání

* Konec března patřil jižní Moravě. Míra a kluci z Outsider Crew připravili super rozlučku s Green Barem ve Strážnici. Jak už to na jejich akcích chodí, super lidi, kapely i servis v back stage... k tomu divokej mosh pit, pogo... prostě brajgl. Moc děkujeme, užili jsme si to převelice!!!!

* Druhej koncík letos, jsme si dali v pátek 16.2. v Praze na Jižním městě, v klubu Jižák s FOURTH FACE a Palo Chodelka & Liquid boogie roll. Díky Ivči za pozvání a všem co přišli podpořit !!!!

* První špíl Barricade v roce 018 proběhl na domácí půdě. Přizvali jsme ostravské řezníky Primary Resistance, rapera Zbyshu- Trüstän tröy i se svým rap-core ansáblem Otec Škola-Styk, a DIRTY TALKING, abychom zaduněli v prostorách klubu SLADY - Caffé Separé. Právě tady jsme před mnoha lety zažili pár super HC večírků a jsme rádi, že se tato část klubu Slady aspoň na chvíli probudila opět k životu. Celkem slušně se to zaplnilo a my jsme si to užili. Díky KM fans za podporu !!!!

 

 NEW

Upraveno:

Respekt pořadatelům, kapelám a lidičkám do Modrýho Trpaslíka v České Třebové. Moc povedená vzpomínka na oběť fašounské vymaštěnosti Honzu Kučeru. Jsme moc rádi, že jsme měli čest se tohoto koncertu zúčastnit a přispět svou troškou do mlýna.

Nová recenze RESISTANCE na punk.cz:

http://www.punk.cz/index.asp?menu=981&record=16686

SVITAVY:

Kočka ze Sněžné Slepoty uspořádal další ročník předvánočního mordování ve svitavským Tyjátru. Příjemnej klub, lidičky, super zvuk, kapely a guláš.  Pojali jsme to jako firemní večírek a užívali si. Domů jsme přijeli už ve čtyři ráno živi a zdrávi. Díky všem co nám dělali společnost.

 

Jirka D. rozbalil, poslechl a poctivě rozpitval.

Jedna z prvých recenzií na posledné cédko na sympatickém Echoes zine:

Nejbližší akce: 20.12. Svitavy, v Český Třebový si 17. ledna připomeneme výročí  zavraždění antifašistického skinheada Honzy Kučery. Uvidíme se !

Hraní v Chropyni taky O.K. ani jsme nevěřili, že tam na závěr zůstane toliko verbeže ;-) Díky všem za podporu.

 Večírek ve Veselí dopadl na výbornou, jediná věc, která na chvíli zkazila náladu, byl karambol kdy na začátku našeho setu jeden z tančících fans skončil na zemi s rozbitou hlavou a dokonce to byl náš skalní fan což nás docela mrzí ,že lidi poslouchající naši hudbu mají tendence se rozběhnout proti zdi...(každopádně přejem týpkovi brzké uzdravení).
  Jinak velký VELIKÝ DÍK si zaslouží Míra Ondruš za parádní organizaci akce ,zvuk i občerstvení v backstage v čele s Captainem Morganenem.

  


  
Sobotní RYO HARDCORE UNITED dopadl na výbornou. Sál byl celkem naplněn a pod pódiem se to parádně mlelo i v 1 ráno.
 A za to všem veliké díky jak pořadatelům za pozvání tak i lidem co nás přišli podpořit . Samozřejmě nemůžeme zapomenout, pozdravit a poděkovat za super atmosféru v backstage naším kamarádům z EMPTY HALL OF FAME a FILTHYMINDS
  Thanx to all

Se spoustou punkáčů jsme se viděli  7. září v  Michalovicích na Punkový Vysočině. Moc povedená akcička. Kotel od začátku, fšeci zpocení jak feny, prostě jsme si užívali. Dík patří hlavně Ceckovi a všem Čerokéézům z kraje Vysočina a blízkého okolí.

  

Šoupli jsme sem zbytek songů z novýho cédka "Resistance", tak ať se líbí !!!

Cédko je mání za kilčo na našich koncertech, v e-shopu CECEK records, nebo si o něj písněte na náš mejl.  

 


1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25