xLukánx - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

xLukánx Muž / no chance

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek xLukánx si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

Lidé nového století...

Upraveno:

Tak jste tady, stojíte na místě, kam jste se díky svému jednání dostali. Bez skrupulí kácíte a vypalujete lesy, bez soucitu vyvražďujete živočišné druhy a s ledovým klidem vyhlašujete války. Zahlcujete společnost zbytečnou nenávistí, osočujete jeden druhého a špína před vaším vlastním prahem se jen kupí.

Život, který vedete je plný paradoxů. Učíte nás k lásce a úctě k živým bytostem, ale továrny na smrt přehlížíte. Tvrdíte nám, jak je tolerance pro pokojný život nezbytná a přitom jste to vy, kdo stojí v první řadě, když se kope do muslimů, homosexuálů a cikánů.

Mrháte vlastním časem, televize vás až do večerních zpráv uměle udržuje svými proudy zábavy při tom, že i zdánlivě bezvýchodné situace mají svá řešení. Sledujete vyumělkované životní stavy a idylické rodiny, pouhopouhý útěk od reality.

Budoucnost je to, co jste nyní. Pokud nenastane jakákoli změna, tak vaše zítřky budou takové, jaký je váš každodenní život. My tohle jednání vidíme, cítíme vaši xenofobii, vaši lhostejnost k veškerému dění a utéci nemáme kam. Musíme tady stát s vámi a dívat se na vaše segregační pochody, poslouchat vaše předpotopní názory a dýchat průmyslové zplodiny. Právě i teď, doma, se v nás vaří krev, když musíme dýchat váš uhlík, váš dusík, vaši síru a váš chlór. 

Kéž naše století zplodí lidi lepší. Poskytne našim štětcům půvabné náměty ctnosti. Pak teprve budou naše prosté touhy ukojeny.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory