Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cripplekorps hardcore-punk / Praha

„22.04.2020 - Praha - Brouk“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

22.4. v Broukovi

Tak téměř přesně po pěti letech se na Smíchově v Broukovi potkáme zase s bazilskými harcovníky ODIO SOCIAL. Tenkrát to bylo super a navíc poslední deska Odio Social je totální pecka, která u mě v žebříčku oblíbenosti povážlivě atakuje i moje zbožňované Agrotoxico:-)

k tomu do party POLIKARPA Y SUS VICIOSAS - čistě dívčí angažovaný hc/punkoš z Bogoty/Medellinu, prostřednictví kterého dámy plivou do ksichtu zkaženýmu světu už od roku 1994! To celý v mým nejoblíbenějším formátu "ve-třech-pal"

a k tomu ještě KOMPLEX VINY, se kterými potkáme na jednom podiu (co je to za blbost? - v Broukovi přeci žádný podium není:-) pro změnu po (taky téměř přesně) osmi letech. KV pro mě vždycky byla jedna z nejlepších tuzemských kapel - jejich styl přímočarýho ostrýho punku, který se věnuje tématům, co si zaslouží být tímhle způsobem zpracovaný - to mě prostě oslovovalo a oslovuje.

No sečteno podtřženo: jelikož tenhle večírek má parametry na to, že naše účast by byla beztak prakticky povinná, tak si asi hodní pořadatelé řekli, že když už bychom tam stejně byli, tak můžeme i zavrzat...

A protože v Broukovi se bude muset striktně končit v deset, tak předpokládám, že se s produkcí začne opravdu někdy kolem té šesté, jak je uvedeno na letáku.

-m-


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Butchi

Jsem tuze rád, že pokračujete. Ty texty jsou geniální a teším se snad brzy naživo!

Tommy Trump

TOHLE NEČTI, TOHLE JE SPAM!

Čus Čus!

Sháním lidi do kapely, pokud by měl někdo zájem a chuť ozvěte se na muj profil (Praha)!

Díky TT

Zobrazit všechny názory »