Kritická Situace - Úvod | Bandzone.cz

Kritická Situace thrash-hardcore / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • The Knights Of Blaník
  Nezařazeno
 • Damn The Murderers
  Nezařazeno
 • Perharps Somewhere Beyond Piava
  Nezařazeno
 • Being In Mourning
  Nezařazeno

Kontakty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

simonks

!!! KRITICKÁ SITUACE !!!
Pod názvem "Do ticha zazní výkřiky..." vyšlo 4. července 2019 audio CD se sestřihem ze tří koncertů Kritické situace z let 2013 a 2014. Vešlo se na něj všech 22 skladeb, které kapela v rámci svých vystoupení v pražském Lucerna Music Baru na přelomu let 2013/2014 zahrála. K dispozici na www.dayafter.cz

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

barthez35

Pánové, když už v tom velmi stručným Dodatečným infu zmiňujete první dvě dema, tak by se možná slušelo zmínit v Historii fakt, že tyhle dema nahrála poněkud jiná sestava, ne? Když nic jinýho, tak aspoň pro pořádek.

Jinak do dnešní doby pořád nosim mikinu s nášivkou KS.

Zobrazit všechny názory