Tupak Amaru - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tupak Amaru hardcore-punk / Orlová

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Aby nové vzniklo, musí staré skončit

Upraveno:

Rozhodli jsme se ukončit naši činnost jakožto Tupak Amaru. Tímto bychom chtěli poděkovat VÁM VŠEM, kteří jste nás pozvali na koncert, nechali nás přespat, komunikovali s námi a vůbec nás celkově podporovali - bez vás by to nešlo. Bylo to osm parádních let, plných zážitků, nejen koncertních a vlastně to ani nelze nazvat koncem, protože z kapely se, po těch osmi letech, časem stala rodina a to v nás přetrvává. Jako Tupak Amaru jsme zažili několik změn sestav a posledních několik let jsme cítili, že tahle je ta finální a tak jsme se teď, z různých důvodů, rozhodli tento potulný cirkus v dobrém ukončit. Členové Tupak Amaru dále hrají v různých DIY kapelách - přímým pokračovatelem je pak ROSA PARKS, složená ze zakládající sestavy Tupak Amaru. Všechny naše nahrávky i nahrávky jiných orlovských DIY kapel najdete volně ke stažení na těchto stránkách: diysceneorlova.bandcamp.com.

ROVNOST - SVOBODA - LÁSKA - MÍR - ANARCHIE


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zlá Krev

sorry za spam...
Čekání se vyplatilo, naše první deska je na světě (split LP s legendou slovenského Oi-punku kapelou ROZPOR)... Pro první zájemce máme připraven dárek ve formě CD a placky ZDARMA!!!
Více info na našem profilu:-)

yaara

2Pac Amaru neumírá, ale žije dál - V nás !!! Díky za Vaší produkci...zdravím z Lokte za jednoho mého brášku, který přivezl před pár lety Vaší desku ze Vsetína...

Mára


Bez profilu

přijdu si trošku trapně, ale nevíte někdo od koho je ten úryvek vážné hudby na splitu Tupak Amaru/Ruce po Obrně.?? Za odpověď předem moc díky..

Zobrazit všechny názory »