REST & DJ FATTE - Úvod | Bandzone.cz

REST & DJ FATTE rap-hip hop / Praha/Zlín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Premiéra
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Poslouchej nový singl "Premiéra"!

Spojte si pohotovost jednoho z nejlepších českých freestylerů, který vyrostl na beatech alá Primo a preciznost v aranžích a zvuku jednoho z nejlepších českých beatmakerů. Dostanete to, co chcete? Nevím. Minimálně ale dostanete na podzim roku 2010 album, které ještě nemá název. Název je ale to poslední, co vás bude na dvojici Rest & DJ Fatte zajímat. Nekompromisní beaty, cuty, aranže, freestyleová uvolněnost, kvalita rýmů, nadsázka - tohle všechno skrývá nová dvojice na české scéně - Rest & DJ Fatte. Poslechněte jejich nový singl “Premiéra”! Album čekej na podzim 2010!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

9D

Chlapi ? Čůůs lezete ještě na bandzone? ???????? Reste ?? Fatte?? Potreboval bych vystřílet do kostky nějakej beat .. Celý dětství jedu ticho, protože sem necítil že byxh si mlhl dovolit psát neco co mi nikdo neuvěří.. ted je čas kdy sem ready a morivovanej jak Nikdo!!! ????????????

HarmoneyMusic

Zdravíme Tě,

jsme mladá společnost C&L Intermediary zabývající se i hudební produkcí. Momentálně máme v nabídce cca 150 instrumentálů. Různých hiphopových stylů. Zaručujeme ojedinělost našich instrumentálů na CZ&SK scéně. Vše ve vynikající kvalitě a za ceny po následné domluvě.

Blíží se akce na Srpen (viz na našem profilu v sekci fotek).

Hezký den. :))

Zobrazit všechny názory