NIL
Ahoj, posíláme odkaz na náš novej song... ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=tw-2…
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, posíláme odkaz na náš novej song... ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=tw-2…
A je to tady! Přicházíme za Tebou s každoroční vánoční nadílkou ve formě energického rock´n´rollu a polozvráceného folku.
Přijmi naše pozvání na křesťansko-hinduisticky nalazený VÁNOČNÍ KONCERT, konající se 25.12. v milevském DK.
Mezi hosty jsme letos přizvali legendární NATURAL, CIVILNÍ OBRANU z Čáslavi, milevské ESCAPE 2 THE JUNGLE, šoubyznysem neposkvrnění PO HŘEB a v neposlední řadě taneční skupinu NRG Píí.
Těšíme se na Tvou líbeznou účast ;))
Ahoj. Obracíme se na naše fandy a kamarády s malou prosbou. Jedná se o podporu naší kapely v soutěži METALGATE MASSACRE. Chtěli bychom Vás požádat o Váš hlas ve formě SMS a to poslat kód „MGM DET“ na číslo 777 080 808, abychom mohli v Praze předvést, co se hraje u nás v Litvínově. Předem moc díky každému, kdo nám pomůže při postupu do semifinále. S pozdravem DPK
Zdravime. Prave vychadzaju nove tricka Brotherhood. V pripade zaujmu pozri nasu stranku. Viac info na http://www.murderous-prod.com/ alebo arkonian.brotherhood@gmail.com
„Ahoj, jsme rádi, že jsi našim fanouškem. Rádi bychom Tě tímto informovali o několika skutečnostech. Příští měsíc nám v magazínu Pařát vyjde nové EP s délkou plnohodnotného CD za pouhých 99 Kč včetně časopisu. CD si již nyní můžeš předobjednat na našem mailu panychida.info@seznam.cz. Zároveň chystáme i novou sadu merchandise. Náhled na našem profilu nebo na tomto odkazu: http://www.panychida.com/merch.jpg
Objednávky možno zasílat do 15.12.2011 na zmíněný e-mail. Trika i mikiny budou k dostání pouze na tuto závaznou objednávku. Volný prodej bude omezen na minimum. Neváhej tudíž a piš ;-)
Kompletní informace na www.panychida.com. Zde na profilu si již nyní můžeš poslechnout zvukové ukázky všech skladeb z EP a také jednu skladbu komplet. KŘEST 23. 12. 2011 V PARLAMENTU v Kollárově v PLZNI, za účasti STÍNY PLAMENŮ, THE WITCH, WORX. “
Ahooj, zdravíme Tě a zveme na profil www.bandzone.cz/septicpeople je to nová kapelka, co teď natočila svoji první desku a dali ji k vyposlechnutí pro dobrou náladu a zdarma ke stažení. Budem rádi když Tě to zaujme, kdyby ne, tak se nezlob za vzkaz. Díky
Dakujeme za podporu!!!!!Maj sa fajn!!!
Cau RockDeda pozivam ta na nas profil DIESEL mame nove demo vypocuj si ked budes mat cas zatim dik cau!!!!!
Dolezity oznam pre vsetkych priaznivcov kapely Corrupted Melody! Precitajte si prosim info v profile http://bandzone.cz/corruptedmelody . Zdar. Rado
Ahoj, rádi bychom Tě pozvali na náš profil kde bude v sobotu 19.1. v 19:00 zveřejněna nová skladba „Ashyard“ – ačkoliv je to jen nahrávka ze zkušebny a obýváku, chtěli jsme Ti nabídnout něco z naší novější tvorby. Stejně tak Tě srdečně zveme na koncert do Divadla pod Lampou, kde vystoupíme 3.12. spolu s elitou českého/slovenského doomu – kapelami Doomas (Sk), Et Moriemur (Cz) a Somnus Aeternus (Cz). Užívej si podzim….