Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kreyson Memorial melodic-metal / Praha

„Kreyson Memorial Tour 2018“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Ochutnávka 2018 368 ×

Novinky

Kreyson Memorial pokřtil nové CD „I. Mylion“ kapele Mylions

Upraveno:

Ač to tak v republikovém kontextu možná někdy nevypadá, Brno je také už po desetiletí líhní rockových a metalových kapel. Za všechny jmenujme např. tu největší „vlajkovou loď“ – TitanicKern, ale i nespočet kapel menších. Jejich centrem se pak stávaly kluby jako Melodka, v případě většího úspěchu kulturní dům Semilasso. Brněnská scéna zkrátka vždy žila a snese srovnání s rockovou scénou v jiných našich největších městech.

Nejinak tomu je i do dnešních dnů. Konec listopadu přinesl křest prvního alba kapely Mylions právě na zmiňované Melodce. Kapela hraje poctivý rock říznutý hard rockem. Hlavní postavou je Mirek Horňák, v minulosti personálně spřízněný právě se jmenovaným Titanicem či Kernem.

Album nese název odvozený od jména kapely – „I. Mylion“. Album pokřtil Libor Machata, bývalý člen kapely Kern. Nyní hraje na baskytaru v uskupení Alband, se kterým vystupuje i další bývalý člen Kernu Jaroslav Albert Kronek. I on se této zajímavé události účastnil. V zaplněné Melodce bylo celkově možné vidět více známých tváří brněnských muzikantů.

Kapelu Mylions podpořil při křtu Kreyson Memorial, který je domovem protřelých muzikantů jako Dan KrobRadek Krocnebo Petr Dolének. Akce to byla na menší prostory Melodky velkolepá a nanejvýš povedená.

Text: Petr Dio, Sylva Kaplanová

Foto: Petr Dio


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 33

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
5
Návštěv celkem
10 794
Poslechnuto skladeb
1 538
Profil registrován
27.6.2016