Kreyson Memorial - Úvod | Bandzone.cz

Kreyson Memorial melodic-metal / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Boj 2020
  Nezařazeno
 • Motorka /ukázka/
  Strážci plamenů
 • Poslední závod
  Strážci plamenů
 • Lásko voníš deštěm
  Strážci plamenů
 • Strážci plamenů /ukázka/
  Strážci plamenů
 • Tisíc tváří / ukázka /
  Strážci plamenů
 • Prachy /ukázka/
  Strážci plamenů
 • Stoupej výš /ukázka/
  Strážci plamenů
 • Já tě znám /ukázka/
  Strážci plamenů
 • Trojský kůň /ukázka/
  Strážci plamenů
 • Tak mi neříkej /ukázka /
  Strážci plamenů
 • Trumfy / ukázka /
  Strážci plamenů
 • Sbohem kamaráde
  Strážci plamenů

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Kapela Kreyson Memorial tímto oficiálně oznamuje změnu na postu zpěváka.

(Upraveno: )

Novým frontmanem kapely Kreyson Memorial se stává zpěvačka a rockerka Violet. Kapela zveřejňuje nové ArtVideo, kde Violet představuje posluchačům svůj hlas ve skladbě Lásko voníš deštěm.

Milí fanoušci a přátelé,
s radostí vám přinášíme důležitou zprávu ohledně naší kapely Kreyson Memorial.

Po dlouhých diskuzích, úvahách a hledání nových možností jsme se rozhodli udělat změnu, která obohatí naši hudební tvorbu a přinese svěží energii do našich písní. Jsme nadšeni, že vás můžeme informovat o příchodu nové zpěvačky do našeho týmu!

Představujeme vám Veroniku Violet, talentovanou umělkyni s úžasným hlasem a obrovskou vášní pro hudbu. Její hlas je ohromující a přináší našim skladbám nový rozměr. S jejím příchodem se naše kapela ještě více rozvine a dosáhne nových hudebních met. Violet přináší do kapely novou energii a svěžest. Stále si budeme zachovávat naše kořeny a hudební styl. Naše hudba s Violet bude progresivní, vášnivá a autentická.

Také bychom chtěli vyjádřit upřímné díky bývalému zpěvákovi Petrovi Doldy Dolénkovi za jeho neocenitelnou spolupráci, vášeň a nezměrný příspěvek k našemu úspěchu. Jeho hlas a vztah k hudbě byly nesmírně důležité a kapela mu přeje jen to nejlepší v jeho další hudební kariéře. Bylo to těžké rozhodnutí, které jsme dlouho zvažovali, ale nakonec jsme se shodli na tom, že každý z nás by měl sledovat své sny a hudební vize. Jsme vděční za společné zážitky, které jsme s Doldym sdíleli na pódiu i za ním. Odchod zpěváka vždy přináší do kapely nové emoce, ale respektujeme jeho osobní rozhodnutí a přejeme mu jen to nejlepší do budoucna.

Chceme všem fanouškům poděkovat za podporu, kterou jste nám doposud poskytovali, a doufáme, že tuto novou hudební fázi kapely přijmete s otevřenou náručí.

S Violet plánujeme nahrát nové skladby a připravit nezapomenutelné koncerty, kde vám  představíme náš hudební směr. Jsme si jisti, že s Violet na palubě nás čekají nové vzrušující a inspirativní doby.

 Jako malou ochutnávku, jsme pro vás s Violet natočili skladbu Lásko voníš deštěm, ke které jsme vytvořili speciální ArtVideo.
          Děkujeme vám za vaši oddanost a podporu. Bez vás bychom nemohli dělat to, co milujeme - hudbu. Těšíme se na to, co nám budoucno přinese, a jsme nadšeni, že s vámi můžeme sdílet tuto cestu.

Členové kapely Kreyson Memorial

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Kreyson Memorial

Bez návaznosti na mlátičku: Slzy na oltář (Sbohem kamaráde)? Kreyson Memorial dal v tomto roce 2019 na oltář to nejlepší, co měl. Tím pádem máte-li tohle CD, sváteční mše může začít.
Lásko, voníš metalem.
Tady Dědek.

Kreyson Memorial

No nicméně tady tomu slovu Memorial konečně rozumím, proto to není jenom pouhej Kreyson, ahá! :-) Plné kytary ovšem dokazují, že tahle verze má svůj smysl, a mohu upřímně říci, že mne osobně mrazí i v létě.
Autentický záznam televizních zpráv, podbarvený majestátními tóny zádušní mše – Poslední závod – holt z toho mrazu fakt nevyjdete. Mimochodem, anebo třeba i hlavním chodem, všimněte si prosím, že v rámci týhle vypalovačly nám chlapci stříhaj takřka slušnej thrash metal. Prostě to řežou a řežou, a ono to řeže a řeže.
Pihou na kráse je absence textů, i když chápu, že do jednoduchého paperbacku by se nevešly. Co se týče fotek, které dělal renomovaný Petr Dio Pospíšil, je myslím moc dobře, že jsou na zadní straně aromatizovány a přibarveny, tj. upraveny do podoby ilustrací, poněvadž když se kouknu na neretušovanou podobu dovnitř, tak musím konstatovat, že třeba Peťa Dolének tam vypadá jak nadržená mlátička po dvaceti pivech v obskurním sídlištním baru: „Neserpičo!“

Zobrazit všechny názory