Kuláč - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kuláč Muž / Letňany-Letná-Dejvice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Kuláč si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

FRÝBESTR 2021

Upraveno:

Lidé, frýbovci, kamarádi!

Není to dobrý.

Zdá se, že hemalovirus ochromil celou zeměkouli, hemaloutky uchvátily moc nejen u nás, ale i v řadě dalších zemí, počet tupých hovad v populaci stoupá, nebo se prostě jen odnaučila stydět. 

A co hůř - letos je nám odepřeno oslavit Frýbestr ve Svatyni nejsvětější, tak jak se sluší a patří, zpěvem a celodenní rituální kalbou. Od doby, kdy se Nejdůležitější svátek slaví pravidelně na Nádraží, se to stalo jen jednou – když se v roce 1995 na Nádru malovalo. Tenkrát jsme si poradili – Frýbestr se přesunul do Mrtvé ryby – a poradíme si i teď.

Mrzí mě, že nemůžeme Nejlepší den v roce strávit společně, ale to přece neznamená, že bychom Velkého Hlasatele nemohli náležitě uctít. Tu radost nepříteli neuděláme.

Je na každém z nás, jak Frýbestr oslaví. Jestli doma, kde po snídani rozleje dětem a manželce panáky, či na privátu s kamarády, jako za starejch časů, když rodiče odjeli na chalupu. Někdo si třeba udělá svatou procházku na poutní místa, spojená s Milošem Frýbou – kromě Nádraží je tu Slamník, kde se frýbí kult zrodil, Práša, kde se Frýbestr slavil poprvé, Pánův rodný domek v Libáni a samozřejmě z jedné strany Kavčí Hory a z druhé Pražský hrad (ten bych zatím vynechal, dokud nebude provedena deratizace a dezinfekce). Pustíme si Frýbí Age 1-6, zazpíváme si, natočíme se, vyfotíme, hodíme to na fejsbuk, dáme si lajky a bude dobře. Ale vážně, Frýbestr je stav mysli a Frýbu si nosí každý frýbovec ve svém srdci.

A nebojte se. Jak nás učí vrah Vlach Kájík: bída vodejte, vodejde všecko, co má pavoučí nohy (a ten vyzrál i na Zemana). Věřím, že snad už brzo se všechno v dobré obrátí a koneckonců svět nakonec dříve nebo později napraví Zprávy v 8:50.

A Zprávy v 8:50 nezastavíš!

Zdraví Kuláč

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Delusion

Ahoj, Kuláči,

je nám ctí, že jsme se ocitli v Tvém zorném poli uší. Budeme ještě raději, když se setkáme.
A vítej do rodiny!

DELUSION CREW

Kohout plaší smrt

Ahoj,
vzhledem k tomu, že jsme v Tvých oblíbených kapelách, jsme se rozhodli Tě informovat o našich letošních aktivitách.
Nový nahrávky - HOTOVÝ
Videoklip - NATOČEN - stříhá se
Nový promo fotky - HOTOVÝ
Kniha mapující 20 let historie souboru (fakta, mýty, historky, fotky, texty...) - PÍŠE SE, ale...
POTŘEBUJEME TVOJÍ POMOC, ABYCHOM MOHLI LITERÁRNÍ DÍLO VYDAT
Mrkni na HITHIT.CZ a vyber si odměnu, za kterou nás podpoříš.
https://www.hithit.com/cs/project/2247…
Předem děkujeme

Zobrazit všechny názory