Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kuláč Muž / Letňany-Letná-Dejvice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Kuláč si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

FRÝBESTR 2019

Upraveno:

Přátelé, kamarádi, frýbovci,

další frýbí rok se chýlí ke konci, čeká nás nádherná epická oslava jeho konce a začátku toho nového, ten nejlepší den v roce.

Je to nepochybně důvod k radosti, a já zase musím jako již několik let po sobě konstatovat, že hemalí nákaza se stále šíří a prostupuje společnost, tzv. stát i celý svět. A pochopitelně jedním dechem pronést povzbudivá slova vybízející ke klidu, trpělivosti a neochvějné víře ve Zprávy v 8:50, které vše napraví.

A to také udělám, proč ne, je to koneckonců pravda frýboucí. Ale nechci se opakovat, ostatně ani nejsem žádný posraný Gándhí (no offense, bro).

Když jsme před 30 lety prohlédli a pochopili pravou sílu a krásu Velkého Hlasatele, jistě ne náhodou to bylo v době, kdy jsme se měli stát svědky pádu hemalou stvořeného zlořádu a mohli si pak užívat pár let báječné frýbí svobody. Nejsem žádný devadesátkový nostalgik (už fakt ne :-) ), ale samozřejmě mě sere sledovat, jak moc lidí má dnes plné hlavy hemalích sraček, do nichž nás chtějí strhnout s sebou. Na squatting můžete mít názor, jaký chcete, ale nic to nemění na tom, že s vyklizením Kliniky zmizí z našeho světa další kousek těch bezstarostných svobodomyslných časů.

No jo, couž, spousta z vás si stejně v té době hrála na molotova s flaškou od sunaru. Tim líp, aspoň jste při síle. Například na Červeňáku před časem otevřeli odvážní hoši Balada Bar, časovou bublinu, kde duch freebody naopak vzkvétá. Vážně mi to nedá, abych jim nepopřál, ať hemalismu dál úspěšně vzdorují. Jeho spáry se přeci natahují i k samotné Svatyni, naší Nádražce.

Děkuju všem, kteří podpořili v petici zachování její současné a minulé podoby. Jsem šťastný, že nás bylo tolik a že to i nejspíš dokonce pomohlo. Frýbí duše Nádražky žije dál, stejně jako Miloš Frýba, který, samozřejmě, nikdy nezemřel.

MILOŠ FRÝBA NEVER DIED!

Šťastný a veselý Frýbestr 2019

Přeje Kuláč

P.S.: Letos budou i nová frýbí trika! Můžete mi posílat objednávky :-)

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Kohout plaší smrt

Ahoj,
vzhledem k tomu, že jsme v Tvých oblíbených kapelách, jsme se rozhodli Tě informovat o našich letošních aktivitách.
Nový nahrávky - HOTOVÝ
Videoklip - NATOČEN - stříhá se
Nový promo fotky - HOTOVÝ
Kniha mapující 20 let historie souboru (fakta, mýty, historky, fotky, texty...) - PÍŠE SE, ale...
POTŘEBUJEME TVOJÍ POMOC, ABYCHOM MOHLI LITERÁRNÍ DÍLO VYDAT
Mrkni na HITHIT.CZ a vyber si odměnu, za kterou nás podpoříš.
https://www.hithit.com/cs/project/2247…
Předem děkujeme

Zobrazit všechny názory