Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kohout plaší smrt crossover / Liberec

„27.4. Trutnov Music & Bowling Club Pasáž“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • V rámci dobra - singl 2018 712 ×
 • Optimista - EP 2016 7 624 ×
 • Tak si tady žijem - EP 2017 2 747 ×
 • Lodivod - EP 2016 5 148 ×
 • Písnička veselá EP 2017 2 486 ×
 • Ztracená generace - EP 2016 4 850 ×
 • Neřeš EP 2017 2 302 ×
 • Sněhulák - EP 2016 4 814 ×
 • Vstávej! EP 2017 2 181 ×
 • Padouch nebo hrdina - EP 2017 2 431 ×
 • Pedro - Hužva 2011 22 666 ×
 • Taneční mistr - EP 2016 4 227 ×

Novinky

Jak to vlastně s tím zpěvem je..?

V době poslední jsme co se týče zpěváků zasévali do hlav vás, (nepochybně) věrných a oddaných fanoušků, zrnka pochybností a nejistoty, jest tedy záhodno situaci osvětlit.
začněme rekapitulací doby uplynulé:

od léta páně 1996 až do roku 2000 se o zpěv starala víceméně rovnoměrně dvojice otců zakladatelů, tedy kafka a krtek. roku 2000 se shodou okolností (rozhodující okolností byl inzerát) ve zkušebně objevil chlapec jménem matěj, kterýžto jako talentovaný a osobitý pěvec byl pro projev souboru přínosem, tedy otcové zakladatelé ustoupili moudře do pozadí a krtek se jal vokálů doprovodných. v této podobě přečkala kapela řadu personálních změn na všech (obou) ostatních postech, ale zejména vzniklo celkem 7 studiových nahrávek od definujících samých nových věcí (2002) až po ep padouch nebo hrdina (2017). kromě nahrávání však soubor neotálel s koncertní činností a pilně sjížděl rozličné blízké i vzdálené destinace, což se nakonec ukázalo jako neslučitelné s představou matěje o jeho životním směřování a počátkem roku 2018 se rozhodl kohouty opustit. my pozůstalí jsme se tedy počali hbitě rozhlížet po novém členovi a než jsme se nadáli, stál ve zkušebně vojta, vzbuzujíc respekt již jen svým vzrůstem, zejména však hlasovými kvalitami. vojtěch zanechal nesmazatelnou stopu v podobě loni nahrané písně v rámci dobra, nicméně postupem času se naše vzájemné soužití ukázalo nikoli tak ideálním, jak se zprvu jevilo, dospěli jsme tedy k dohodě, že naše cesty se rozdělí, což se s počátkem letošního roku i stalo.

no a jak to vlastně bude do budoucna? o tom zase příště.

jo a tenhle víkend nás můžete vidět v kolíně a v trutnově

kolín fb

trutnov fb


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Refril

Už se těším, až budete hrát v Litvínově. ;)

Budweis Drunken Bastards

Ahoy!
Zdravíme fanoušky kapely KOHOUT PLAŠÍ SMRT!
Víte, co vznikne, když dáš dohromady chlapy v kiltech, zpěvačku, která by si mohla podat ruku třeba s Brody Dalle, banjo a velkou chuť k alkoholu? Tak takhle jsme přesně vznikli my... Opilí budějcký bastardi. Inspiraci Dropkick Murphys snad ani netřeba podotýkat. Právě jsme nahráli naše 2 první demo songy, který si u nás můžeš poslechnout a v případě obliby stáhnout nebo se prostě jen můžete stát fanouškem. Na každýho z Vás se těšíme. SLAINTE!
Bastardi!

Zobrazit všechny názory »