Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Našrot hardcore-crossover / Havlíčkův Brod

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Našrot na tradiční akci Rock nad Labem v Brandýse nad Labem

Upraveno:

Z drsného prostředí Vrchoviny až k polabské nížině tentokráte sestoupí soubor Fanfáre NAŠROTáre Elektrikáre y Decibeláre by se zúčastnil tradičního rockového klání v Brandýsi nad Labem, jež nazváno bylo příznačně „Rock nad Labem“. Konati se pak bude v sobotu 19. 10. 2019 v rockovém klubu Saloon od 20:00. Kromě Našrot se dále představí Asmodeus (thrash metal), Vombat Kruton (hardrock) a Petr Henych InTrio (instrumentál rock). Jsou očekávány bojové jednotky příznivců nejen z Brandýsa, ale i Staré Boleslavi, z Čelákovic, Kostelce a také z Vinoře a dalších tvrzí. Nápojový výběr bude rozmanitý, hudební taktéž. Pro sběratele bude k dispozici i kompilační 3CD „The Best Of Našrot – Back To The Past“, obsahující na třech discích 34 skladeb skupiny z let 1989-2018. Slovy jednoho význačného undergroundového baskytaristy - „chybět by bylo chybou“!

Pozn.: Našrot bude hrát jako poslední, cca od 23:30


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Mára - Bezproudoff


Bez profilu

Ahoj, jen píši ohledně Bezproudova 2019 15.6. ve Velkém Meziříčí. Opravte si prosím kapely s kterýma budete hrát jsou Jedubaby a The Muxx z Brna. Nonsense tam letos nehrají.

Zobrazit všechny názory »