Aleš Brixi
Ahoj :) vyšel mi klip k písničce “Už zase skáču přes kaluže“, tak zvu k poslechu https://bandzone.cz/alesbrixi a doufám, že se bude líbit :) díky, Aleš
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj :) vyšel mi klip k písničce “Už zase skáču přes kaluže“, tak zvu k poslechu https://bandzone.cz/alesbrixi a doufám, že se bude líbit :) díky, Aleš
Ahoj,
jsme čundr-punková kapela MamaHotel a právě jsme vydali první CD. Zveme Tě na náš profil k poslechu, případně i na nějaký ten koncert. Těšíme se na Tvoji návštěvu!
http://bandzone.cz/mamahotel
https://www.facebook.com/mamahotelband/
Ahoj JK,mám pro tebe 3 písně z nového CD Uklízeč.
http://bandzone.cz/vladimirsunda
Líbí se ti? Jestli ti trochu zlepšily náladu, tak budu rád...
Pokud necháš na profilu zprávu nebo dáš FAN, tak budu úplně nadšenej :).
Díky, přeji příjemný poslech.....
Ahoj :) Dej mi prosím šanci a mrkni aspoň na jednu z mých písniček + můžeš napsat kritiku :) rozhodně nebudeš litovat, jinak přeju krásný zbytek dne :)
http://bandzone.cz/mcnocafe
Ahoj, jsme moc rádi za fanouška jako si ty ... zdraví celá kapela " VE ČTVRTEK V PĚT"
Ahoj, díky za přidání! Jsem rád, že se Ti líbí moje muzika. Třeba se někdy někde potkáme.
Ahoj, díky za přidání mezi oblíbené, těší mě, že Tě moje tvorba zaujala.
Přeji Ti spoustu dobré hudby.
Petr
Ahoj dík za Add. jsem v dobré společnosti jak vidno, to jsem rád ;-) Čigydap
Ahoj JK, díky za přidání mezi oblíbené kapely.
Vážím si toho.
Jéééé, děkuju za fanouška i za uložení písniček k oblíbeným, moc mě to potěšilo!!!! Ahoj Kamila