Jaroslav Samson Lenk - Úvod | Bandzone.cz

Jaroslav Samson Lenk folk / Starý Plzenec

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Motto
  Nezařazeno
 • Amazonka
  Nezařazeno
 • Vandrovní
  Nezařazeno
 • Už to nenapravím
  Nezařazeno
 • Pohoda
  Nezařazeno

Kontakty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Martin

Ahoj Samsone, chtěl bych jako oddaný fanoušek z dob pozdních třetihor poděkovat za hudbu a vytrvalost s jako se věnuješ řemeslu. Z živých nahrávek Máků z osmdesátých let mi dodnes běhá mráz po zádech (v dobrém slova smyslu). Rovněž děkuji za živost a hloubku až nečekanou (McCartney a Supertramp jako inspirace jsou poznat, nebo se se mi to zdá?). Samolepku z piva z rakve Máků ze Svojšic 93 mám stále schovanou. Pro mě jsou Máci absolutní dokonalost a jsi na mém totálním ultimativním:-) hudebním piedestalu (hned s Tomem Pettym a L. Buckinghamem:-)). Děkuji, Martin

PlzeňskéKapely.cz

Dobrý den,
představuji Vám regionální portál o hudební scéně na Plzeňsku. Na webu naleznete rozhovory, reportáže i mnoho tipů kam vyrazit a také aktuální regionální kalendář...

Snažíme se přidávat akce ze všech různých zdrojů, ale pokud byste našli chvíli času, nebojte se využít formulář v sekci koncertů a jednoduše nějaké přidat.

Pokud byste měli zájem zviditelnit nějakou Vaši akci, klidně nám pošlete e-mail s informacemi.

Statistika návštěvnosti roste a rádi bychom tento projekt dostali do podvědomí Plzeňanů a nahnali je na živou muziku z domovů.

Ještě Vás poprosím, zda byste v případě zájmu mohli sdílet naši stránku i stránku facebookovou a kdyby bylo možné domluvit se na nějaké výměně bannerů (odkazů) na stránkách Vašeho klubu, nebo kapely a našich stránkách bylo by to rozhodně super. Rozhodně to hne s pozicí webů ve vyhledávačích.

Hezký den a jsem s pozdravem
Pepé Petřík

FB: https://www.facebook.com
WEB: www.plzenskekapely.cz/
E-MAIL: info@plzenskekapely.cz/

Zobrazit všechny názory