Lážo Plážo - Úvod | Bandzone.cz

Lážo Plážo folk / Lysá nad Labem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Olízni si loket- singl
  Nezařazeno
 • Vracím se...
  Nezařazeno
 • Eskymák
  Nezařazeno
 • Divoženka
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Ve stínu vodárenské věže 14. ročník

(Upraveno: )

Krásné úterní dopoledne přátelé….

Tak máme za sebou 14. ročník našeho festivalu Ve stínu vodárenské věže… 

Již podruhé byl festival rozdělen na dvě scény… 

Scéna písničkářská se odehrávala v krásném prostředí staré truhlárny s dlouholetou tradicí… Na jejím malebném nádvoří se tu vystřídali písničkáři Standa Haláček, Slávek Maděra, David Šitavanc, Jarda Kříž a Luboš Stráník… Každý z těchto ostřílených bardů písničkářské scény je jiný, takže na své si přišel jistě každý z Vás, zazněly tu písně  tklivých romantických textů, až po vtipně sarkastické texty… 

Dle výrazu Vás posluchačů si dovolím tvrdit, že písničkářská scéna měla velký úspěch.

Druhá scéna patřila kapelám… První vystupující kapelou byla kapela Slunovrat, kapelka hrající převzaté folkové písničky, ale v poslední době se začínají zaměřovat na vlastní tvorbu. Jejich libé tóny přilákaly další kolemjdoucí a pomalu se nám to pod pódiem začalo zaplňovaňovat. 

Druhý vystupující, kapela ze severu Čech, kapela Klekni už hrála pro hojně se zaplňující lavičky pod pódiem. Kapela Klekni jsou naši kamarádi, hrající svojí vlastní tvorbu, do které se jim občas přimíchají písničky spřátelených kapel.. 

Klekni vystřídali další naši kamarádi kapela Hluboké nedorozumění z Prahy… Jejich písně znám nazpaměť, jelikož jsme s touhle kapelkou vystupovali už tolikrát, že  nám přijde, že jsme členy jejich kapely…. Hrálo jim to báječně…   Myslím, že kapela Hluboké nedorozumění to s námi mají podobně, takže při našem vystoupení  nám vytvořili obrovskou podporu pod pódiem, samozřejmě společně s Vámi, za což jim i Vám děkujeme.

O další hudební pohlazení duše se postarala kapela Faux pase fonet z Dobřan ... Úžasné vystoupení, které jsem si neskutečně užila ( tedy doufám, že né jen já…).

Před zlatou třešničkou na dortu našeho festivalu, kterou byla kapela MALINA BROTHERS, jsme vystoupili my, jak jsem psala výše… panovala neskutečně přátelská atmosféra a obrovský příval energie z Vaší strany, což nás dobylo až tak, že jsme z toho večer nemohli usnout, i když jsme byli unavení, až hanba…

MALINA BROTHERS

 Východočeská kapela hrající trampské a bluegrassové písničky, na kterých vyrůstali. Posluchači  mohli slyšet písně známé jako Stín staré řeky, A život běží dál nebo Rychlejší koně, kterým skupina vtiskla svou virtuózní interpretací nezaměnitelný zvuk.

O nezapomenutelný pocit na pódiu a skvělý zvuk, který jste mohli slyšet DĚKUJEME Pepovi Balcarovi…  hrát pod jeho šavlemy je pro nás vždy ctí a skvělý zážitek. 

 

Děkujeme všem účinkujícím, kamarádům, známým i neznámým kolemjdoucím lidičkám, všem co se na festivalu podíleli… Díky Vám, můžeme říct, že festival byl opravdu vydařený, a už se nemůžeme dočkat 15. Ročníku… Tak Ahóóój kamarádi, 

Na Kališti u Humpolce na festivalu Folkaliště, které je pro nás nedílnou součástí našeho působení, bez něj by ten začátek festivalové sezóny nebyl tak dobrý, jako s ním... 

 

Těšíme se na Vás… 

Vaši Lážáci ( Bára) 

 
Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa