team4D-acoustic - Úvod | Bandzone.cz

team4D-acoustic christian / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Můj obdiv máš
    Nezařazeno
  • Největší zbraň
    Nezařazeno
  • Ven z klece
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Sashenoid

Zdravím Luboše z Team4D,
díky za super společný koncert 10.11. v Matrixu, museli jsme odjet ještě před tím, než jste dohráli, takže jsem se nestih s váma rozloučit. Ale hráli jste super nářez s jasným poselstvím- díky moc za to. Bůh ať vám žehná v další tvorbě.
Těším se, pokud by byla další příležitost něco společně zase uspořádat.

Jirka z ByFaith

PS: Ozvi se Honzovi Kvapilovi z kapely Rain kvůli dalšímu společnému koncertu.

Nahrávací studio George Lukase - Brno

Dobrý den,
rádi bychom Vám nabídli služby našeho nahrávacího studia. Nacházíme se v Brně, máme dlouholeté zkušenosti (téměř 15 let) s nahráváním všech žánrů počínaje folkem, rapem, rockem, metalem až po mluvené slovo, dabing nebo reklamy. Nahrávají u nás kapely z celého světa, zkušení hudebníci zvučných jmen i amatéři, kteří jsou ve studiu poprvé (k těm přistupujeme shovívavě a téměř mateřsky). Před samotným nahráváním preferujeme osobní schůzku s kapelou, kde se seznámíme a popovídáme si o tom, jak bude práce ve studiu probíhat, na co je potřeba se připravit a tak dále…
Více informací, včetně fotek ze studia a ukázek naší práce najdete na www.georgelukas.cz.
Máte-li zájem, kontaktujte nás na email: georgelukas@seznam.cz nebo na mobil: 604 748 719. Těšíme se na případnou spolupráci při nahrávání vašeho CD nebo Dema.
Nahrávací studio George Lukase - Brno

Zobrazit všechny názory