Aleš Brixi
Ahoj :) vyšel mi klip k písničce “Už zase skáču přes kaluže“, tak zvu k poslechu https://bandzone.cz/alesbrixi a doufám, že se bude líbit :) díky, Aleš
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj :) vyšel mi klip k písničce “Už zase skáču přes kaluže“, tak zvu k poslechu https://bandzone.cz/alesbrixi a doufám, že se bude líbit :) díky, Aleš
AHOY!!! Rádi bychom tě pozvali na plavbu ve vodách Irish punku! Máš-li rád dobrou muziku prolitou hektolitrama rumu a whiskey, rádi tě uvítáme v naší posádce. Právě jsme na náš profil přidali další song z našeho debutového alba DRUNKEN FOREVER!!! Budeme rádi, když si ho poslechneš, a když se ti zalíbí, můžeme se potkat třeba dvacátého srpna v Holkově se Třema sestrama nebo sedmého září v pražským Rock cafe s The Rumjacks!! Slainte a vítr do plachet!
Ahoj,jsme kapela "Afterpills Factory" a právě jsme vypustili náš nejnovější song "Tickets to Feast" :-) když budeš mít čas i náladu tak na to mrkni ;-) http://bandzone.cz/afterfac
Ahoj Hofine !
Zveme tě k poslechu naší nové indie-rock skladby:
"NITKY"
jsou takové chvíle
co jsou krásné
jsou kousky života
ne tak dlouhé
co vyšlou do světa
nitky štěstí jemné
Předem díky za poslech ;)
Ahoj, jelikož máme v jistym ohledu podobnej hudební vkus: "Jan Budař a Eliščin band", zkusim otravovat výhradně fanouška Budaře. Zvu tě vyzkoušet mojí tvorbu, jsem něco jako písničkář, žánrově přesně nevymezenej. Omluv prosím mojí drzost a měj se krásně. http://bandzone.cz/marekborsky
Ahoj, právě vydáváme nové album "Jsem někdo jiný" a rádi bychom tě pozvali na náš profil k poslechu několika nových skladeb z tohoto čerstvého CD.
Budeme rádi, když nám napíšeš i svůj názor. :-)
Měj se.
Darkil - www.bandzone.cz/darkil
Ahoj
Zveme tě k poslechu naší první desky..
http://bandzone.cz/iqopice
Ahojk, máme nový singl, tak koukni, poslechni a někdy doraž na koncert! Ska žije =)
Ahoj, zvu tě srdečně na stránky mojí bandy www.bandzone.cz/bonebroke, kde je pár našich songů k poslechu. Konečně tam přibyla i první ze série písniček s českým textem. Když se budem líbit, tak mooc oceníme, když si nás přidáš do oblíbených. Kdyby byl zájem, tak tady je náš FB - www.facebook.com/bonebroke . Díky a měj se hezky... Tomáš
Ahoj, ráda bych Tě pozvala na profil naší kapely www.bandzone.cz/sinistra . Nedávno jsme přidali ukázku z nové tvorby. Třeba se Ti zalíbí;). Budeme rádi za komentář:) \m/ \m/