Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

IQ Opice crossover / Kojetín

„12.1.2019 - Uherské Hradiště (klub Mír)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Ohlédnutí za rokem 2018 a plány do budoucna

Veleobecentstvo,

v prvé řadě chceme poděkovat všem, kteří se zúčastnili koncertů v Kroměříži a Polkovicích. Obě štace byly pro nás velice příjemné! :-)

Celkově jsme letos odehráli 6 koncertů, což není nijak závratné číslo, ale na druhou stranu můžeme s klidem duše říct, že jsme konečně po několika letech ustálili sestavu a jak jste si již mohli někteří z Vás všimnout, na koncertech hrajeme dost postdarwinovských (tj. nových) skladeb, které bysme do budoucna chtěli zvěčnit. :-) 

Zkrátka a dobře - máme teď téměř ideální podmínky pro to, abychom se mohli častěji setkávat s ostatními jedinci našeho druhu. :-) Schválně píšeme téměř, protože by to chtělo ještě jednoho opičáka s opravdu velkou rikšou a možná ještě jednoho homo sapiens, který by nám zařizoval pravidelná setkání s Vámi a krmil nás banány. :-) Každopádně i za současných podmínek se nám podařilo domluvit další party, a to v uherskohradišťském klubu Mír, kde 12.1.2019 zahrajeme po boku kapel "Vymazáno z archivu" a "Rousing Numbers". 

Na koncert se samozřejmě velice těšíme a doufáme, že se v příštím roce sejdeme víckrát! Přejeme Vám Veselé Vánoce a Šťastný Nový Ro(c)k 2019!!!

Vaše IQ Opice - Panza, Lukáš, Tomáš a Ivan


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »