Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

IQ Opice crossover / Kojetín

„25.8.2018 - Vinary u Přerova (areál Skalka)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Koncerty

Upraveno:

Ahoj Všichni,

v blízké době nás čekají dva koncerty a oba dva se odehrají pod širým nebem. Už v sobotu 25.8.2018 to naše chlupatá squadra rozjede ve Vinarech u Přerova v areálu Skalka. Akce začíná až slunce zapadne za vrcholek hory (tj. asi ve 20:00). Nejprve se o Vaši zábavu postará jedna neekologická smečka z Přerova a poté cca ve 22:00 Vám budeme recitovat ze zákona džungle.

Následně v sobotu 22.9.2018 společně s dalšími podobně smýšlejícími smečkami vyhodíme z námi obývaných nor a stromů pár našich kamenů v rámci benefice na podporu Toníka Kučery aneb již potřetí za sebou zahrajeme v Kojetíně na Dobrých duších. I zde zahrajeme cca ve 22:00. Snad nás ve Vinarech ani v Kojetíně za rušení nočního klidu neodchytnou do zoo…

Těšíme se na Vás!

Vaše IQ Opice

P.S.: Ti úplně největší hudební nadšenci musí do Kojetína na Dobré duše dorazit už v 16:00 (viz obrázek níže)!!!

plakát Dobré duše vol. 3

 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »