Bára Zmeková - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bára Zmeková indie-folk / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Půst - 2012@Rybanaruby 1 975 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Svítá Marie - Hommage Bulisovi (2015) 1 520 ×
  • Plavba 3 273 ×
  • Vřes (feat. Lenka Dusilová) 2 529 ×

Novinky

Ano ano, nedá se to stíhat..

.. rok utíká jako blázen a člověk se ani nenaděje a z léta skáče do léta, z Vánoc do Vánoc, z Banátu na Banát.

Máme za sebou krásné slovenské minitour s Vlado Micenkem, před tím kopu nádherných koncertů, Budapešť, Balaton, Praha žije hudbou, bytový koncert v Kočce v tašce. Obrovská podpora z Vaší strany mi dělá velkou radost a já neztrácím naději, že nové album se s létem stihne dotočit. Práce je v plném běhu. Těším se moc, až Vám budu moct poslat první vlaštovky. 

Teď dávám alespoň pár krásných fotek, které ke mně doletěli z klubu Bombura ve slovenském Breznu. 

Pro víc info sledujte facebook @barazmekova nebo instagram tamtéž. 

Moc zdravím a mějte se krásně. 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Evan Carter


Bez profilu

The information that you have shared on this website is quite helpful. You have done such a good thing to allow us to access it. By clicking on https://essaycrown.com/ you are assured of getting high quality help with writing different types of essays. There is no doubt whatsoever that you shall be glad that you visited that website.

danny Crane


Bez profilu

I will most definitely be visiting this site more often. This is because I have been really impressed by this content. Would you like to get assistance with citing your paper? if yes, then it would do you a great deal of good to click on https://qualifiednursingtutors.com/apa… We shall be glad to assist you once you visit us.

mullerthomas


Bez profilu

That was an interesting and intriguing article and I have enjoyed reading it. The writer is indeed committed to keep the audience updated with new information on a regular basis. I will not mind visiting this site to read both new and old documents. https://cheapest-essay-writing-service…

Zobrazit všechny názory »