Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Chemici indie-rock / Varnsdorf

„AUDIENCE U KRÁLOVNY VESMÍRU“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

DATUM VYDÁNÍ NOVÉHO ALBA

Upraveno:

Všechny skladby už jsou složené, nahrané, vybrané, smíchané. Ale někde je ještě potřeba dohrát bassa a upravit vyvážení. Což u některých skladeb bude znamenat ještě dost práce - postprodukce. Uvidíme jak moc budeme pilní a ještě se to pokusíme nějak vylpšit, nebo to prostě dáme do placu tak jak to teď je, protože se ty práce s albem táhnou už fakt dlouho. Na albu pracujeme s přestávkami už rok. Jsme limitování možnostmi nahrávání, takže kvalita zvuku se asi moc nezlepší ani kdybychom to připravovali 2 roky v našich podmínkách. 

Materiál na album vznikal postupně a s různými pauzami. Byla spousta kytarových podkladů které nebyli otextovány z důvodu nesplození vhodného textu nebo konečného zavržení kytarového podkladu. Celkem jsme dotáhli do konce asi 12 písniček z nichž jsme ale 4 vyloučili, protže jimi něco z našeho pohledu chybělo. Takže zbylo 8 skladeb na kterých ještě dál pracujeme, ale jedná se opravdu už jen o finální úpravy. Ono to zní legračně, když ty skladby nejsou nahraný ve studiu a na kvaitě zvuku to hned každý pozná, ale i tak se snažíme aby to mělo nějakou atmosféru. 

Chtěli bychom stihnou album doknčit a vydat 15.10.2018, ale když to nestihneme tak jako druhý termín bychom vybrali 1.11. 2018

Už jsme vybrali motiv pro obálku alba, je to jeden z motivu z dílny umělce, který stvořil postavu Vetřelce.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

djbinladin

Zapracovat lépe na nahrání zpěvu zvukově málo výrazný zpěv.Jak používáte mikrofony frekvenční rozsah? Jaký používáte mixák značku ? Doporučil bych totiž u zpěvu zvýraznit trochu výžší kmitočty aspoň 16 Khz až 18 khz v tomto rozsahu tyto kmitočty tu ve zpěvu neslyším středy na aspoň 115 Hz.Bicí u činelů míň zvýrazňovat kmitočtové pásmo aspoň pod 200 Hz jinač by bylo OK.Kopák bych dal víc výraznější na nahrávce nemá takový dunivější mírný nádech zní že právě trošku klepe víc basů právě k 300 hz minimálně byl by výráznější.Jinač by to bylo OK.Zkuste si tím víc zvukově pohrát.hlavně nepřeřvávat kytary do středového kmytočtu.A pozor na celkovou hlasitost mírně skresluje hlavně u kytar.

djbinladin

Hudebně to není až tak špatné,akorád by se dalo pracovat lépe s dynamikou u kytar co se tyče zvuku je to jaksi hodně syrové kapánek přeřvané,zvukově je to jedna přehlušené v v chaotickém uspořádaní nástrojů do příliš širokého sterea bicí zní málo basově a basa taky zvýraznit bas bylo by to OK stlumit šiřku prostoru sterea kytar a jejich sirovoz v mohutných středech doporučil bych zvukově trošku zeslabit hlasitost a bylo by to také OK.

Zobrazit všechny názory »