Chemici - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Chemici indie-rock / Varnsdorf

„Red album“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

RED ALBUM

Upraveno:

Tak už konečně máme nahrané všechny skladby na RED ALBUM. Už se to jen dolaďuje. Tak samozřejmě, je to nahrané domá v obýváku, mixováno na mizerném PC, takže zvuk není žádný zázrak, ani průměr, ale jsme to my a to mě těší. 

Vydat mezi lidi bychom to měli buď ještě teď během června, nebo možná až začátkem července. 

To záleží na tom jak moc velká bude píle s tou nahrávkou zvukově ještě něco  vymyslet. 

Alespoň zatím prozradím playlist:

RED ALBUM
01 Tři jivzy
02 Nezbude nic
03 Když jitro hoří
04 Paprsky
05 Splynutí
06 Odstíny nachové
07 Závoj
08 Probuď ve mně svítání
09 Spřízněné duše
10 Sjetý in the City (instr.)
11 Siluety křídel

Další info k albu přidáme až v den vydání alba.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

djbinladin

Zapracovat lépe na nahrání zpěvu zvukově málo výrazný zpěv.Jak používáte mikrofony frekvenční rozsah? Jaký používáte mixák značku ? Doporučil bych totiž u zpěvu zvýraznit trochu výžší kmitočty aspoň 16 Khz až 18 khz v tomto rozsahu tyto kmitočty tu ve zpěvu neslyším středy na aspoň 115 Hz.Bicí u činelů míň zvýrazňovat kmitočtové pásmo aspoň pod 200 Hz jinač by bylo OK.Kopák bych dal víc výraznější na nahrávce nemá takový dunivější mírný nádech zní že právě trošku klepe víc basů právě k 300 hz minimálně byl by výráznější.Jinač by to bylo OK.Zkuste si tím víc zvukově pohrát.hlavně nepřeřvávat kytary do středového kmytočtu.A pozor na celkovou hlasitost mírně skresluje hlavně u kytar.

djbinladin

Hudebně to není až tak špatné,akorád by se dalo pracovat lépe s dynamikou u kytar co se tyče zvuku je to jaksi hodně syrové kapánek přeřvané,zvukově je to jedna přehlušené v v chaotickém uspořádaní nástrojů do příliš širokého sterea bicí zní málo basově a basa taky zvýraznit bas bylo by to OK stlumit šiřku prostoru sterea kytar a jejich sirovoz v mohutných středech doporučil bych zvukově trošku zeslabit hlasitost a bylo by to také OK.

Zobrazit všechny názory »