Gabriel - Rosa Nocturna - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gabriel - Rosa Nocturna Muž / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Gabriel - Rosa Nocturna si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Rosa Nocturna

Upraveno:

Moje osobní stránky: www.tondabucek.cz

Poslední blog: Proč místo 10 průměrných kapel není jedna profi

Nabízím hostování na kytaru

Potřebujete záskok na kytaru, někoho dalšího na koncert, hosta do studia? Jen tak udělat show na pódiu? Tak dejte vědět,  něco vymyslíme :-)

Kromě toho, že hraji na kytaru taky skládám, píšu texty, mám zkušenosti s živým vystupováním a nahráváním ve studiu. Prošel jsem několika kapelami, takže dobře vím, kolik dřiny, která není vůbec vidět, za tím je.

Filmová skupina

Ironicko-sarkastický sebekritický fejeton o "malých" českých kapelách a nebo se pletu

Stejně jako mnoho z vás tady, taky hraju v kapele. Snažíme se. Jde to ztuha. Ostatně, většina v tom se mnou bude asi souhlasit. Lidi na koncerty moc nechodí, hudbu nekupují. Asi je to touhle dobou... Sám si kolikrát říkám, proč kurňa nezajdu na koncert, když blízko hraje moje oblíbená kapela z vedlejšího města. Dnes už často dokonce zadarmo. Nemám prostě čas? Raděj si pustím svoje oblíbený Najtwiš z repráčků, co ani neví, co to jsou basy? To jsem už fakt tak línej? Fakt je to s hudbou tak špatný?

...celý článek...

...že jsem si řekl, že prostě proč bych si teda neposlechl, proč bych neokomentoval. Aspoň. Tady na Bandzone se to prosbami o jeden slitovavší se názor jen hemží. Sám vím, jak nám udělá radost, když nám přibude nová zpráva. Jak hračka malýmu děckovi. O to víc, když se aspoň trochu týká naší tvorby. Ať už pozitivní nebo negativní (chytrýmu napověz, hloupýho kopni). Tak začínám sám u sebe a kdo si bude přát, má to mít. Můj osobní skromný názor.

Aspoň ten, pro začátek.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory