Arawn - Úvod | Bandzone.cz

Arawn death-thrash / Most

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Ragnarok (Odkazy Doby - 2020)
  Nezařazeno
 • Nemyslí / Zaplatí (Odkazy Doby - 2020)
  Nezařazeno
 • Z/N/P (2019)
  Nezařazeno
 • Válečník ( Zrození 2018)
  Nezařazeno
 • Tma ( Zrození 2018 )
  Nezařazeno
 • Krásná Mrtvá ( Zrození 2018 )
  Nezařazeno
 • Zvuky Války (Zrození 2018)
  Nezařazeno
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Info info info info

(Upraveno: )

Hell pekelníci a neznabozi...
Léta běží a tak se vládce podsvětí Arawn po několika letech rozhodl pro třetí pokračování svého příběhu. Ze sociálních sítí a médií je všeobecně známo, že i nová placka vzniká v režii Brněnského studia Sonidos, protože jak známo, Zdeněk Ondráček, majitel a vládce Sonidos studia je neoficiální pátý člen kapely a my mu zkrátka tak věříme, že si ač možná nasereme několik jedinců, nedokážeme představit, že bychom svěřili náš zvuk někomu jinému. Deska vyjde pod křídly Smile Music Records, o konkrétní termín se ještě jedná a tak sledujte naše periodiky, ať Bandzone, Facebook či Instagram, kde vás budeme o všem průběžně a důkladně informovat. Těšte se, podsvětí brzy opět otevře svou nezměrnou náruč...

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

BlDeTr

Hele jkon, měj si svůj názor, to ti nikdo nebere, ale ten tvůj styl psaní pouze dokazuje, jakej jsi mistr světa a jak a myslíš, jak umíš duchaplně psát. A co jsi dokázal ty?!

Bez profilu

jkon

Že děláte věci jaké děláte, je čistě Vaše věc, ovšem pokud někde své „dílo“ vystavím, tak musím počítat že bude nějak hodnoceno. Sorry jako, ale říkám jen těžkou pravdu. A ta se ne vždy příjemně poslouchá.

Bez profilu

Matis

Vynikající album. Jen tak dál.
Metal forever

Zobrazit všechny názory