Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Salieri heavy-melodic / Nový Bydžov

„Právě chystáme Vidoklip...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zlatá Horečka 2018- Babylón (2018) 755 ×
  • Giordano Bruno 2018- Babylón (2018) 423 ×
  • Ostrov Pokladů 2018- Babylón (2018) 598 ×
  • V zemi chladných vod a skal 2018- Babylón (2018) 547 ×
  • Zkáza letu 4590- Zkáza letu 4590 (2015) 1 377 ×
  • Zmije- Zkáza letu 4590 (2015) 1 008 ×
  • Musíš při mně stát- Zkáza letu 4590 (2015) 898 ×
  • Nikdy víc- Zkáza letu 4590 (2015) 684 ×

Novinky

Pár novinek z našeho tábora pro rock 2019

 Ahoj Všici, tak už jsme zase tady, Vaše neúnavné SALIERI!!!!!

  Vidíte přátelé, jedna věta a řekne úplně všechno, neskutečné!!! Má člověk psát vůbec ještě něco dalšího???? Ptám se a odpovím si tentokrát názvem hnutí pana Babiše: ANO !!! Přece Vás neodbydu pouhou, ovšem mimořádně silnou jedinou větou, jak by to vypadalo, že! Takže znovu....

  Ahojky Všici, tak už jsme zase tady........

(všimli jste si jak jsem tu osudnou větu vtipně zkrátil..ha....?)

 Nebojte se, nespinkali jsme, jenom jsme si potřebovali trošku odpočinout a nabrat sílu do dalších rockových bitev,které hodláme do budoucna absolvovat a samozřejmě v nich jednoznačně zvítězit, neboť není důležité zúčastnit se, ale hlavně vyhrát, že!!!! A o to nám přátelé jde především, co si budem povídat !!!!

 Tak a začnu tím, že jsme založili nový email pro komunikaci s námi a sice: salieri.rock@seznam.cz !!! Takže kdo by nám chtěl cokoli sdělit, nebo nás někam pozvat, myslím tím samozřejmě účast naší kapely na nějaké zajímavé akci, neváhejte a pište, pište, pište, rádi k Vám přijedeme!!!!!!!!! Nebojte se, vy na to máte, jen uchopte tu klávesnici, ten nástroj síly anonymů, který přímo hoří touhou po zmáčknutí a pusťte se do toho!!! Tak šup, šup, já čekám........!!!!

 A propo, máte už naše CD Babylón ? Jestli ještě ne, tak neváhejte s objednávkou, protože už je pryč přes 400 kusů a moc jich už nezbývá!!! K tomu můžete rovněž použít již zmíněný email! Dále je taky možné objednat nádherná trička jak pánská tak dámská, k tomu hrníček s obrázkem nového CD, otvírák, škrabku na sníh do auta, držáček na mobil, placky, klíčenky atd , vše s našim logem a za úplně malinkaté ceny!!! Ty dodáme oproti mailu! Takže vidíte, jak je dobré náš mail znát !!! Připomínám ještě akční cenu sady CD Babylón a EP Zkáza letu 4590 za neodolatelných 179 kč!!!!!! No nekupte to !!!!! 

 Jinak nám přibývají nějaké koncertíky, tak doufám, že se brzy zase někde uvidíme a uslyšíme. Mrkněte se na odkaz koncerty! Kromě toho už zkoušíme nové písničky a jestli nám to vyjde tak bychom mohli mít brzo malinkaté překvápko! Ale jelikož to není ještě jisté a dokud to opravdu nebude, tak nic neprozradím, protože potom by se nám to nemuselo splnit a to bychom si rozhodně nepřáli!!!!

 Takže zatím se loučím a brzy alespoň opět zde se těší Váš Tom THT a SALIERI


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

ROCKSTEADY

Dík za suprovou akci v Berounském Rokáči Prdel patří Vám poklona a doufáme že jsme se neviděli naposled.
Za EL FUEGO Milan

Zobrazit všechny názory »