Rebel - Úvod | Bandzone.cz

Rebel melodic-power / Čáslav

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Drakkar
  Nenurial
 • Cesta králů
  Nenurial
 • Rudý úsvit
  Nenurial
 • Znamení draka
  Nenurial
 • Within Demons
  Trinity Of Inspiration
 • Zakletá
  Trinity Of Inspiration
 • The Savior
  Trinity Of Inspiration
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nové album - NENURIAL

(Upraveno: )

!!! NOVÉ ALBUM !!!

Přátelé, dlouho jste čekali, stejně jako my. Trpělivost se však vyplatila a Rebel přichází s novým dílem, albem s tajemným názvem NENURIAL.

Není potřeba psát, jak moc trnitá k němu vedla cesta, to už bychom se opakovali. Důležité je, že máme hotovo a jsme připraveni Vám jej naservírovat v té nejlepší podobě. V následujících dnech se proto můžete těšit na první ukázku.

Mezitím si můžete prohlédnout přebal desky, který nám i s bookletem zpracoval Petr Eric Hofmann. Děkujeme za skvěle odvedenou práci!

Obrázek může napovědět, jakému tématu se bude album věnovat.
Brzy se dozvíte více. A přestože se nad rebelským táborem stále ještě stahují temná mračna, naděje na nový den umírá jako poslední. Album Nenurial je pro kapelu novým začátkem a novou érou.

Odkaz: https://www.facebook.com/photo/?fbid=709772864486721&set=a.399811425482868

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Jarin

Zdar borci, dneska jsem slyšel v radiu Within demons a pecka jako sviňa. Doufám , že vás někdy uslyším na živo. Zdar od Pálavy

Adam Ironstrike

Ahoj Martine!
Děkujeme za slova chvály! Ceníme si každého fanouška, kterého si naše tvorba získá. Jak píšeš, není to dnes snadné, ale jen ti, co vytrvají uspějí. Věřím, že se na nějakém dalším koncertě potkáme.
Adam

Zobrazit všechny názory