Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Arthemion melodic-metal / Písek

„Livestream concert - 6.6.2020“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Livestream & Challenge

Upraveno:

Jak už možná někteří z vás postřehli, máme pro vás skvělou zprávu! Ve spolupráci s NoApplause pro vás chystáme speciální živý přenos našeho koncertu z Café Le Noble. Online přenos bude 6.6.2020 a můžete si ho s námi užít třeba i ze svého obýváku! 
Takže si to zapište do kalendáře a sledujte událost Arthemion On-AIR pro další informace.

Virtuální vstupenky, které jsou dobrovolné "do klobouku" můžete zakoupit a tak nás podpořit zde: https://www.paypal.com/donate/?token=nzDrT_3fE3LDJpB4szk5PD9tqbw46subRMYO5tgcC4YQ6YCGF7d_8br7cfX4sh3vUfKbZW&fromUL=true&country.x=CZ&locale.x=cs_CZ

Na obrázku může být: 5 people, people standing , night a text

SOUTĚŽ

Na našem instagramu jsme si pro vás připravili speciální soutěžní výzvu! S Arthemionem se snažíme vám ukázat, jak vnímáme umění my. Teď bychom ale rádi viděli, jak vy vnímáte to naše!
Jaký je tedy úkol výzvy?
▪️Ztvárněte jakkoli jednu vybranou skladbu z našeho alba INNER. Může to být kresba, tanec, můžete kousek zazpívat nebo zahrát na hudební nástroj. Je to jen na vás!
▪️Pak už stačí váš příspěvek nahrát do stories na instagramu, označit #innerchallenge a označit @arthemion_official. My pak vaše stories přesdílíme k nám a na konci května vybereme jednoho výherce, který získá CD Inner a naše tričko.
Nezapomeňte nás označovat, jinak nemůžeme vaše stories sdílet :)
Budeme se moc těšit na vaši tvorbu! 

Na obrázku může být: text


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »