HIGHSTREET
Zdarec :) zvem tě poslechnout si naší band Highstreet Hooligans. Právě jsme vydali nový singl :) sorry za spam.
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec :) zvem tě poslechnout si naší band Highstreet Hooligans. Právě jsme vydali nový singl :) sorry za spam.
Zdraví tě metalcore/post hardcorová kapela Hard to Believe,
zveme tě k poslechu našeho prvního EP New Hope.
Budem rádi za jakoukoli kritiku či reakci.Díky za tvůj čas a omlouváme se za spam.Doufáme že se bude naše hudba aspoň trochu líbit.
HtB
Zdarec, jako fanouška tvrdší muziky si tě dovolujeme pozvat na náš profil kde je k poslechu naše poslední EP „Do zdi jít“. Kritizuj, chval, ale hlavně ať se něco děje.
www.bandzone.cz/meresiew
Ahoj. Jsme nová kapela Signum a zveme tě k poslechu našich songů. Snad se ti budou líbit. Měj se...
Cau.Hodili sme nove songy na nas profil.Budeme radi ked si ich vypocujes
Ahoj Diego !
Zveme tě k poslechu naší tvorby, např. skladby :
" Jsem rád že mám "
ps:
" jsem rád, že mám naději v tenhleten svět "
" jsem rád, že mám víru v adresu svých vět "
( punk-rock, Varnsdorf )
Děkujeme za zahryznutí . .
Čauvec, zveme tě na náš profil, kde je lehká ochutnávka našeho CD. Pokud se ti alespoň trochu zalíbíme, budeme rádi, když si nás přidáš mezi své oblíbené kapely a staneš se fanouškem dik . S pozdravem MORTHYS http://bandzone.cz/morthys
Zdarec, děkujem za add
Ahoj, pokud máš rád crossover-metal, tak mrkni na náš profil http://bandzone.cz… , poslechni si naše skladby a případně si nás dej do přátel, ať máš vše z první ruky. Zanedlouho budeme vydávat novej promo klip tak můžeš mrknout na trailer. Budeme rádi i za tvůj komentář.
Případně mrkni na náš FB - http://www.facebook.com…
Budeme rádi, když nás podpoříš.
Díky, s pozdravem
INTERGALACTIC BANANA OF THE FALLEN MONKEY NATION