Sebestřet - Úvod | Bandzone.cz

Sebestřet hardcore-crust / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 2 vály z desky - Štíty + Ve své kleci
  Nezařazeno
 • Homeless sapiens
  Nezařazeno
 • Za vlády bomb
  Nezařazeno
 • Nedlužíme vám nic
  Nezařazeno
 • Pomalu a jistě
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Asi konec.

Ahoj všem. Jednou to přijít muselo. V dobrém jsme se rozešli, ale třeba někdy někde si rádi zahrajem :-) Díky všem za podporu. Desky jsou stále k mání....

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Adam

chciałbym kupić płytę najlepiej CD - proszę o kontakt a_bielsko@wp.pl
Pozdrawiam
Adam

Lucie SPK

Informace o výsledku a děkovačka
Benefiční koncert na pomoc uprchlíkům I je za námi. S velkou radostí oznamuji, že se vybralo 7107,- , Na hurá akci je to úctyhodná částka! Moc děkuji všem lidem, co přišli a podpořili! Děkuji kapelám, že nám zahrály a děkuji, že všechny zahrály zadarmo!!! Děkuji moc kapele Třetí stupeň tortury, která i když na konec nehrála, nám přispěla částkou 500,- a půjčila aparát, včetně jeho dopravy. Také děkuji Michalovi ( zin Vyděrač), který přispěl částkou 600,- a Petr Horák, který přispěl částkou 500,- .Dále děkuji Buqicak Buqi a Klubu Buben bez něhož by žádná akce nebyla a já si toho opravdu vážím! Dále děkuji HAvranovi, který se na všem podílel a má velké zásluhy, Amrit Sen za propagaci. Brzy zveřejním dokumentaci z předání peněz.
Takže ještě jednou díky a doufám, že se uvidíme na další akci, která je 31.10.https://www.facebook.com/events/8339199…

Zobrazit všechny názory