SHR - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

SHR aggro-pop / Praha

„turné zrušeno“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Konečně!!! SHR vydávají svůj opus magnum - album Vožralej náměstek

Jako blesk z čistého nebe, na pátek třináctého za pět dvanáct si SHR (coby matadoři, popularizátoři, veteráni a široko daleko jediní, skromní a nejlepší zástupci multižánru samozvaného agropop) načasovali vydání svého dlouho očekávaného alba "Vožralej náměstek".

Nepředstavitelný opus magnum obsahuje 9 (slovy devět) více či ještě více poetických a úderných šlágrů (včetně například jednoho a půl vlastního disko remixu, jednoho ukázkového výukového materiálu pro sportovní jazykové školy se zaměřením na germanistiku-ostravštinu či jednoho vožralého náměstka, atd atd).

Obal alba Vožralej náměstek

  1. Proč mám doma takovej bordel
  2. Dobré rady
  3. Bradu vzhůru!
  4. Der Spieler
  5. Vožralej náměstek
  6. Hovado bez špetky elegance
  7. Knajpa u starýho dědka
  8. Debustrol
  9. Vyliž pípl

Uvedené songy jsou k dispozici ve zdejším interaktivním přehrávači či ke stažení jedním jebem zde. Bez keců, na vánoční trh se údajně chystá speciální bonusová verze, kde toho bude míň!

Bylo nahráno rychle a zběsile v létě 2013 v útulně zapoceném pražském sklepení šestičlennou sehranou sebrankou umělců.

Dobové kritiky:

Na těch vesnicích by se to snad mohlo líbit. (producent alba, přeje si zůstat v anonymitě)

Vožralej náměstek je zcela mimořádné koncepční dílo strukturované jako antické drama, ovšem zasazené do malých českých velkoměstských poměrů. Expozice, kolize, krize, peripetie a celkově katastrofa. (Lojza Zedral)

O čem vlastně jsou ty texty - mladistvá rebelie, zastydlá puberta či krize středního věku? Nepořádek v životě i doma, chytrolínské okolí, konverzační selhání... Jasné je, že se nad nimi vznáší zřetelně mlžný pivní opar, což vytváří pozoruhodný kontrast s až atletickými instrumentálními i vokálními výkony. (Milka Páčilová)


Vyliž pípl je pilotním singlem chystaného monumentálního karaoke díla SHR

(Reuters 1.4.2013)

Dlouhá zima zanechala stopy na zdravotním stavu členů kapely, přičemž zejména pěvecké výkony nejsou v dohledné době možné. SHR se však rozhodli na nic nečekat a vizionářsky se rovnou vrhli na tvorbu karaoke coby žánr budoucnosti.

Zde představujeme pilotní singl chystaného monumentálního díla: šlágr "Vyliž pípl" zachycuje zmar a ponížení na nevydařené zábavě prosycené korporátním slizem.

Youtube Video orUnj2JYqZkYoutube Video orUnj2JYqZk


SHR 10.prosince v XT3 Startér live

Vážení a přátelé,

na vědomost se dává, že naše slavná kapela bude k vidění, poslechu i tanci v pondělí 10. prosince 2012 v žižkovském klubu XT3.

Vystoupení bude v rámci soutěže kapel Startér live, začátek akce v 20h. SHR budou mít čest vystoupit v pořadí jako poslední ze tří účinkujících hudebních seskupení. A to po Devět životů a E.K.G.

Vítáni jsou úplně všichni, vstup je zdarma.