Salty Stick Boy´s - Úvod | Bandzone.cz

Salty Stick Boy´s power-pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • All the good between us
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Aktuální dění

Vážení přátelé,

možná jste si stačili všimnout, že jaksi stagnujeme. Důvodů je více, a bohužel nerad bych se zde o nich rozepisoval. Jedním z těchto problémů je, že jsme ztratili zkušebnu (již několikátou). Jelikož akvizice k hledání nové zkušebny poněkud postrádáme, není jisté zda ještě budeme hrát. Pokud by se našla nějaká kapela, která by nám poskytla možnost zkoušet někde u nich, nebo zkrátka pokud by z vás někdo věděl o dostupném místě ke zkoušení, napište nám prosím na mail. Budeme velice rádi, za jakoukoli pomocnou ruku. 

Děkujeme SSB

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Wezeli Music Studio

Ahoj, pojdte vyzkouset novou plne vybavenou zkusebnu!


Nabízíme možnost zkoušení v odhlučněné a vybavené zkušebně (bicí, zpěvový aparát, mikrofony, basové kombo a kytarova komba) na Praze 8 dostupne od metra Ladvi. V budove zkusebny je WC. Příjemné prostřední - žádný sklep.Idealni velikost zkušebny pro cca 6 kapelniku. Vice info na
http://www.facebook.com/Wezelistudio


!!! NYNÍ zaváděcí cena 120Kc/h

martinekk

Ahoj,
dovolujeme si nabídnout možnost vystoupení v klubu JET, Orebiská 5, Praha 3.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tento email: jetclub@seznam.cz .
Klub si lze rezervovat i na soukromé akce - narozeniny atp.

Díky a těšíme se na spolupráci
kolektiv JET club
www.jetclub.cz

Zobrazit všechny názory