SHR - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

SHR aggro-pop / Praha

„turné zrušeno“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Zpěv, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Multižánr, kterému se kapela věnuje, resp. agropop, lze charakterizovat na stupnici tvrdosti asi nejvýstižněji tak, že se hodí daleko lépe ke konzumaci piva než kupříkladu k vínu či k měkkým drogám. Někdo tomu říká bigbít, někdo punkrock, a většina, že jsme prostě čuráci.

Podrobnější charakteristika dle odborných parametrů: PATOS - 8/10, EPIC - 6/10, MONUMENT 2/10, SENTIMENT - 3/10, TRIUMF - 4/10, NADHLED - 9/10, CAJDÁK - 2/10,  KÝČ – 4/10.

SHR na fejsbuku: https://www.facebook.com/SHRBAND 

Bio a historie

V roce 2013 spatřilo světlo světa mimořádné koncepční album "Vožralej náměstek", obsahující šlágry jako napříkad Vožralej náměstek. Debutem byl v roce 2011 "Agropop" s Depresivní písní na rtech. Mezitím sestava sílí z původní trojice (zlí jazykové tvrdí, že jeden opilec plus dva zoufalci) systémem tzv. reprezentačních pozvánek na prozatím variabilní  zhruba šestici umělců.

Historický exkurz a background: skupina SHR se před dávnými časy, kdy snad naše prababičky byly ještě dětmi, vyvinula ze seskupení Steakholders Revival zejména zkrácením názvu na údajně praktičtější, údernější a zapamatovatelnější zkratku. Jakožto Steakholders Revival fungovali na cimrmanovském principu proklamování náhodného objevení inspirativního materiálu neznámé a nedoceněné skupiny Steakholders a převádění tohoto do koncertní podoby. A že to bylo, je a bude nějakého materiálu!