SHR - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

SHR aggro-pop / Praha

„turné zrušeno“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

Konečně!!! SHR vydávají svůj opus magnum - album Vožralej náměstek

Jako blesk z čistého nebe, na pátek třináctého za pět dvanáct si SHR (coby matadoři, popularizátoři, veteráni a široko daleko jediní, skromní a nejlepší zástupci multižánru samozvaného agropop) načasovali vydání svého dlouho očekávaného alba "Vožralej náměstek".

Nepředstavitelný opus magnum obsahuje 9 (slovy devět) více či ještě více poetických a úderných šlágrů (včetně například jednoho a půl vlastního disko remixu, jednoho ukázkového výukového materiálu pro sportovní jazykové školy se zaměřením na germanistiku-ostravštinu či jednoho vožralého náměstka, atd atd).

Obal alba Vožralej náměstek

  1. Proč mám doma takovej bordel
  2. Dobré rady
  3. Bradu vzhůru!
  4. Der Spieler
  5. Vožralej náměstek
  6. Hovado bez špetky elegance
  7. Knajpa u starýho dědka
  8. Debustrol
  9. Vyliž pípl

Uvedené songy jsou k dispozici ve zdejším interaktivním přehrávači či ke stažení jedním jebem zde. Bez keců, na vánoční trh se údajně chystá speciální bonusová verze, kde toho bude míň!

Bylo nahráno rychle a zběsile v létě 2013 v útulně zapoceném pražském sklepení šestičlennou sehranou sebrankou umělců.

Dobové kritiky:

Na těch vesnicích by se to snad mohlo líbit. (producent alba, přeje si zůstat v anonymitě)

Vožralej náměstek je zcela mimořádné koncepční dílo strukturované jako antické drama, ovšem zasazené do malých českých velkoměstských poměrů. Expozice, kolize, krize, peripetie a celkově katastrofa. (Lojza Zedral)

O čem vlastně jsou ty texty - mladistvá rebelie, zastydlá puberta či krize středního věku? Nepořádek v životě i doma, chytrolínské okolí, konverzační selhání... Jasné je, že se nad nimi vznáší zřetelně mlžný pivní opar, což vytváří pozoruhodný kontrast s až atletickými instrumentálními i vokálními výkony. (Milka Páčilová)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Wezeli Music Studio

Ahoj, pojdte vyzkouset novou plne vybavenou zkusebnu!


Nabízíme možnost zkoušení v odhlučněné a vybavené zkušebně (bicí, zpěvový aparát, mikrofony, basové kombo a kytarova komba) na Praze 8 dostupne od metra Ladvi. V budove zkusebny je WC. Příjemné prostřední - žádný sklep.Idealni velikost zkušebny pro cca 6 kapelniku. Vice info na
http://www.facebook.com/Wezelistudio


!!! NYNÍ zaváděcí cena 120Kc/h

Zobrazit všechny názory »