Secondhand daylight - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Secondhand daylight psychedelic-garage / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kosmische energien
    The Kosmische Energien EP
  • Leeds '89
    The Hanging Castle EP
  • Lights Left On
    The Hanging Castle EP

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Hledáme basáka

(Upraveno: )

chtěli bychom někoho kreativního, kdo má rád podobnou hudbu jako my, a tím myslíme Pixies, Joy Division, The Smiths, My Bloody Valentine, Echo and the Bunnymen, The Fall, Cocteau Twins, New Order, Wedding Present, Roxy Music a další alternativní rockové kapely.

Pokud máš zájem o zkoušku na zkoušku, dej vědět na daylightsecondhand@gmail.com a domluvíme se ;)

Měj se!!

ShD

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Secondhand daylight

"I'm glad i had a chance to see your band, you guys f*cking rock! ...Go on, I'm sure you'll get big." - Zdenek Maly (Zkouska siren). "True legends." - Filip Trojan (The Polymorphs). "I was really impressed by Matthew's stuff, {you} need an e.p. out soon" - Robin Smith (Sounds of Occupation).

Bez profilu

Tomas Chadim

Today, again, great stage at Klubovna , incredible quitar,
conjuring with pedals, great support from drums, charisma of the singer, energy that you can breathe.... all it works together amazingly!!!! ... and I am looking forward,... again :-))))

Zobrazit všechny názory