UNDERGROUND vol.13 - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

UNDERGROUND vol.13 Hluzov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek UNDERGROUND vol.13 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

ANDROŠ 13ka děkuje!

Upraveno:
 
Ahooj!
V první řadě veliké díky všem co dorazili a vytvořili skvělou atmosféru, jakou jsem na "Rybníčku" na androši v Hluzově opravdu dlouho nezažil!! Jistě je to i skladbou kapel, kterým tímto chci moc poděkovat za muzikální i vizuální prožitky. Ovšem tohle avízováno bylo a splněno si myslím na 110%! :) Kdo byl, ví.. Díky Leovi za bezva zvuk, našemu týmu!, všem vám, že jste nezlobili, pěkně popíjeli, jedli a hlavně, poslouchali under muziku, což mi jasně dává na jevo, že underground není jen pojem ze starých kazet, tv a radio pořadů, ale stále hudbou i životem současnosti. A o tohle zde přeci jde! Nelze nikoho vyzdvihovat, všichni byli úžasní. Je vidět, že tuto akci neděláme pro sebe, ale stále pro VÁS!!!
 
Příští rok, BLAHO19 - 10 LET VÝROČÍ, a pokud se dožijeme, hehe, tak na tomto místě, zajisté se zajímavými hosty, které pomalu již chystáme, se doufám, sejdeme opět tak jako letos!
 
Pěkně prožité pomalu končící léto přeji, na koncertech ahoj a vůbec, mějme se co nej, ..a co nám nedovolí, nenechme ležet, je to přece UNDERGROUND!!!!!!!!!!
 
 Přátelé kamarádi, tak my vám ty medaile letos opět dovezeme!!
 
Pro příznivce under muziky tento rok chystáme opravdu pastvu všech smyslů..! Vystoupí absolutní UG legendy jako UMĚLÁ HMOTA, JIM ČERT, STARÁ DOBRÁ RUČNÍ PRÁCE, TERRA IGNOTA, no neuvěřitelné!!! Zajisté nebude chybět BLAHO19 a to není zdaleka vše! Hrát na pohodu nám budou i legendy idnie psychedelic MANCUSO, brněnský androš NICMOC KVINTET, akci rozjedou, jak je již zvykem a příležitost dostanou mladí borci PŘEPLESK a závěr bude letos opravdu famozní a o ten se postará jediná persona a to RADOSH -  ve stylu protosh a jeho elektronické mašinky. 
 
Chybět samože nebude bohaté občerstvení co se hladu i žízně týče..! :)
 
Letos vše, komplet v alter-under duchu.
Už se nemůžete dočkat???? :) Já tedy ne!
Pěkný den, ..červen
 
RADOSH - protosh
Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory