Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Terra Ignota rock-alternative / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Underground party vpravdě pekelná!

Upraveno:

V úterý večer jsme společně se spřáteleným BBP - podzemním orchestrem vystoupili na scéně Unijazzu, v břevnovském sálku U Kaštanu. Díky rekordní venkovní teplotě to uvnitř byl skoro očistec - kromě jednoho otevřeného byla všechna ostatní okna pečlivě zakryta těžkým závěsem. Pravda, pro zvukaře ideální prostor k výtečnému ozvučení, čehož místní tonmister využil dokonale (POCHVALA!), leč pro vše ostatní to bylo špatně:

Vzduch žádný, teplota stoupala každým vydechnutím nepočetného diváctva i zúčastněných muzikantů, takže obdiv patřil klávesistce BBP v nejvyšším stupni očekávání, která tuto zkoušku výdrže zvládla na jedničku, vše odehrála v pohodě a po koncertě ještě "odjížděla celá"... Zato ve finále setu TERRY IGNOTY už po dechu lapali všichni a závěrečnou Tak už mě zase vezou do Bohnic radostně uvítali, načež bystře prchli do parku nebo do zahradní restaurace. Balení bylo tentokrát fakt za trest!

Už abychom byli slavní a měli realizační team, nebo aspoň dva bedňáky... :P

¤


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »