Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dg 307 alternative-experimental

„21.3.2016 Pustina a DG 307 - Studio hrdinů 20:00“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Papírový aPsolutno 5 826 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Ukolébavka (Lullaby) 5 533 ×
  • Krůpěje potu 5 013 ×
  • Básníci ticha 5 564 ×
  • Procházim se krajem střepů 4 118 ×

Novinky

Podpořte projekt Pustina s Pavlem Zajíčkem a DG 307 na DVD

Divadelní hra Pustina, kterou v současné době uvádí pražské Studio hrdinů, je věnována Pavlu Zajíčkovi, básníkovi a hudebníkovi skupiny DG 307. Proto se v představení objevuje živá hudba tohoto souboru, ale jeho rovnocennou součástí je i filmová projekce a zejména herecké výkony. Tyto tři složky se navzájem propojují a ovlivňují a vzniká tak specifický a originální tvar na pomezí filmu, koncertu a divadla.

Do hlavní role byl obsazen sám Pavel Zajíček, hra má proto silně autobiografický rozměr. Jak divadelní inscenaci, tak jeho filmovou úpravu režíruje Miroslav Bambušek, jehož neotřelý způsob práce je známý všem milovníkům alternativního umění. Protože nám je líto, aby Pustina skončila divadelní derniérou, rádi bychom ji převedli na formát DVD jako trvalý záznam té magické chvíle.

Obrazovým bonusem k vlastní inscenaci by byl záznam koncertu Dg 307 v Akropoli 2013, audioCD s dosud nezveřejněným autorským čtením Pavla Zajíčka a další dokumenty. Rádi bychom začali natáčet začátkem dubna, aby DVD mohlo být uvedeno na podzim roku 2016. Celý "balíček" vydává Guerilla Records, obvyklý partner tvorby jak Pavla Zajíčka, tak podporovatel multimediálních projektů Miroslava Bambuška.

https://www.startovac.cz/projekty/pustina-film-na-dvd/


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Tomáš Klokan Zloch


Bez profilu

19 leden----
akce pro Pavla Zajíčka.........
J.H.Krchovský & Krch-off band tradičně odehrají svůj první koncert dalšího roku na domácí půdě, ve Večerní kavárně Souterrain.

Tradičně také bude vstupné dobrovolné, jen bychom rádi letošní výtěžek z klobouku celý věnovali našemu kamarádovi Pavlu Zajíčkovi, kterému to, věříme, pomůže.

Účast přislíbila Eva Turnová, která se s Pavlem Zajíčkem potkala mimo jiné v jeho kmenové kapele DG 307, stejně tak jako náš Tomáš Schilla. Eva přečte něco málo se svých Turnových hájů a s Krch-off bandem si zahraje několik skladeb. Jestli přemluvíme Juru, aby také něco přečetl, tak to je ve hvězdách

tom Zloch


Bez profilu

na internetovém časopise Headliner je zajímavé vzpomínání od Ivo Pospíšila,Ivana Birhanzla a Lábuse Drápala na spolupráci z DGčkama.....

tom zloch


Bez profilu

Drazí přátelé,

opět se sešel rok s rokem, od doby kdy jsme uspořádali benefiční koncert pro našeho kamaráda Pavla Zajíčka. I letos jsme se rozhodli uskutečnit toto setkání, tak trochu i k datu jeho nedávných narozenin.

Benefiční koncert se uskuteční v našem novém prostředí, kterým je Letní scéna Pod Vrbou v Lahovičkách, ležících nedaleko Pavlova rodiště Radotína. V rámci akce vystoupí několik přátelských kapel.

Pavlovi uděláme velkou radost, když se sejdeme ve velkém počtu jeho přátel a lidí, kteří ho mají rádi.

Pro ty, kteří se akce nemohou zúčastnit, je připraven i bankovní účet, na který mohou přispět libovolnou částkou:

2109244374/2700

Není to vše jen o penězích ale spíše o setkání, které Pavlovi určitě udělá radost.

Kdy? V sobotu 16.6. 2018 od 16:00.
Kde? Kiosek " Pod vrbou" Lahovičky (K Sádkám 158)

Zobrazit všechny názory »