Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

KuBajZ Muž, 32 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek KuBajZ si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

• '20 ve znamení konzumní krize •

Zdravíčko...

Myslím, že se opatření současné situace dotýkají nás všech a důsledky karantény, společně se sociální izolací, budou fatální.

Nespočet aktivních hudebních klubů balancuje nad propastí vlastní existence. Zástupy muzikantů přicházejí o práci a tím i o možnost se dále věnovat tvorbě muziky. Celosvětová scéna zažívá úpadek do sraček.

I přes to, že na nás stát sere, jak na placatý kámen, pořád věřím, že se vždycky najdou lidé, možnosti a nápady, které komunitám pomůžou tuhle těžkou dobu překonat a také doufám, že slovo "SOLIDARITA" neztratilo význam a ještě pořád něco znamená.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Lecterr

Ahoj. Zdraví tě skupina HYSTOS.
Nedávno jsme se přejmenovali z Histos na Hystos a jelikož jsi nás měl/a pod starým názvem v oblíbených, budeme rádi když na tomto serveru shlédneš náš nový profil https://bandzone.cz/_113079 a třeba si nás přidáš znova, popřípadě nás budeš znovu sledovat;-)
Omlouváme se pokud toto bereš jako spam i za to že v názvu nemáme název kapely ale jen nějaké číslo, při přihlašování došlo k chybě...
Přejeme hezký gore-grindový den:-)

Lecter / HYSTOS

Zobrazit všechny názory